screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Windykacja - Włochy

[Oferta] Windykacja - WłochyNasza Kancelaria Adwokacka adwokat Ewa Wąsowicz oferuje kompleksowe porady prawne dla klientów indywidualnych, podmiotów gospodarczych i instytucji. Świadczymy pomocą w dużo dziedzinach prawa. Jednakże najbardziej specjalizujemy się wokół zagadnień cywilnych, roszczeń międzynarodowych i w prawie odszkodowań.

Mamy niesłychanie wielkie doświadczenie w załatwianiu odszkodowania i zadośćuczynienia dla osób represjonowanych poprzez reżim komunistyczny oraz za niesłuszne skazanie, tymczasowe aresztowanie lub zatrzymanie, za działalność na rzecz niepodległego bytu Państwa Polskiego w czasie komunizmu, stalinizmu. Prowadzimy również windykację Słowacja, Holandia, Czechy, Włochy, a także na terenie innych krajów.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem udzielamy wszystkich niezbędnych informacji prawnych. Jeśli szukasz skutecznego adwokata Wrocław to jesteśmy do Twojej dyspozycji. Obsługujemy klientów z całej Polski. Zapraszamy na naszą stronę internetową https://www.adwokat-wasowicz.pl/ w celu zapoznania się z całą ofertą.

mazi1991

Posty: 2

 

Kitas

Posty: 8