screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Folia bąbelkowa - Firma Zaprasza !

[Oferta] Folia bąbelkowa - Firma Zaprasza !Planujesz zmienić miejsce zamieszkania? Szykuje się przeprowadzka? Jeśli pragniesz, aby przenoszenie przedmiotów było prostsze, wyposaż się w należyte kartony do przeprowadzki. Jesteśmy firmą, która w swoim asortymencie posiada kartony różnej wielkości, które pomieszczą kosmetyki, przybory kuchenne, szkło, czasopisma, książki i różne drobiazgi.

Należałoby wiedzieć, iż nasze pudełka są ekologiczne, można je ponownie użyć lub oddać do recyklingu. Po przeprowadzce można bez problemu złożyć kartony i przechowywać je na płasko. Nasz sklep w swoim asortymencie posiada również taśmy klejące, folie stretch i bąbelkowa, papier pakowy, worki foliowe oraz różne materiały konieczne do przeprowadzki. U nas można odebrać kartony od ręki z magazynu lub dla własnej wygody zamówić dostawę kurierem.

Zapewniamy bezproblemowy kontakt oraz owocną współpracę na każdym etapie. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz szybka i sprawną realizację zamówienia. Jeśli pragniesz skorzystać z naszej oferty, zajrzyj na naszą stronę internetową pakolandia.pl/kategoria-produktu/folia-babelkowa/.

fruster

Posty: 1

 

Yuri20

Posty: 3