screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Paznokcie - Żary

[Oferta] Paznokcie - ŻaryNasz salon kosmetyczny proponuje dużo zabiegów dla kobiet i mężczyzn, jakie chcą zadbać o swoją urodę. Salon piękności, który chcemy wam przedstawić, powstał z myślą o osobach, jakie chcą poprawić o swój wygląd, a także zadbać o zdrową skórę twarzy, całego ciała, a także włosów. Wykonuje różne zabiegi pielęgnacyjne. Kosmetyczki bardzo dobrze są przeszkolone, a także cały czas uczestniczą w przeróżnych kursach, aby doskonalić własne umiejętności. W naszym salonie urody możecie poczuć się pięknie, a także poprawić sobie samopoczucie.

Stawiamy na fachowe usługi, dlatego wszystkie zabiegi zrealizowane są poprzez profesjonalnych specjalistów. U nas wykonasz keratynowe prostowanie włosów, oczyszczanie twarzy, a także zadbasz o własne paznokcie. Depilacja woskiem, peelingi, makijaż, a także przekłuwanie uszu również odszukasz w naszej ofercie.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi usługami przez naszą stronę internetową beautyzone.salon. Nasz salon mieści się w miejscowości Żary, dlatego do skorzystania z naszych usług, zapraszamy osoby z tego miasta, jak i z okolic.

Julian

Posty: 1

 

Olekk

Posty: 25