screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Wycena aktuarialna - Zapoznaj się z Naszą ofertą!

[Oferta] Wycena aktuarialna - Zapoznaj się z Naszą ofertą!Nasze biuro aktuarialne zaprasza wszystkich prowadzących własne firmy do wyceny. Konieczna jest wycena spółki, jaka ma być sprzedawana lub zakupiona? My możemy się do tego niezmiernie prędko i rzetelnie przygotować. Dla nas wycena znaku towarowego nie jest żadnym problemem, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Przygotowujemy wszystkie konieczne dokumenty tak, aby nasz klient był w stu procentach zaspokojony. Do każdego zadania podchodzimy w fachowy sposób.

Zatrudniamy u nas osoby niezmiernie dobrze wykwalifikowane w tym kierunku. Gwarantujemy pełną satysfakcję ze współpracy z nami, zatem prosimy o kontakt zainteresowane osoby. U nas wycena marki będzie wykonana prędko i tanio. Każda firma, jaka wymaga wyceny na potrzeby podatkowe, upadłościowe czy jakiekolwiek różne może skorzystać z usług. Jesteśmy specjalistami, którzy na rynku są obecnie od niezmiernie dawna.

W tym okresie wykonaliśmy wycenę mnóstwo mniejszych i większych firm, zatem niezmiernie chętnie pomożemy także Wam. Przyjdźcie do nas już obecnie.

Zapraszamy: attuario.pl

mniszek56

Posty: 2

 

edyta123

Posty: 15