screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[OFERTA] Ogrzewanie podłogowe - Wieliczka - Usługa Wykonania

[OFERTA] Ogrzewanie podłogowe - Wieliczka - Usługa WykonaniaJeśli potrzebny jest hydraulik to zapraszamy do naszej firmy. Zajmujemy się typowymi pracami hydraulicznymi jak instalacje wodno-kanalizacyjne czy montaż brodzików albo zlewów. Przygotowaliśmy również ofertę na ogrzewanie podłogowe dopasowane do potrzeb klienta. Zajmujemy się tym od lat, zatem mamy ogromne doświadczenie.

Nasi klienci otrzymują szansa montażu ogrzewania pod płytkami, panelami czy deskami podłogowymi. Robimy właściwe wyliczenia i wszystko montujemy. Siedzibą naszej firmy jest miasto Kraków, do którego zapraszamy. Możemy pomóc osobom mieszkającym w bliższej i dalszej okolicy. Może to być wieliczka jak i proszowice.

Wiecej informacji o tym, czym się zajmujemy i jak pracujemy znajdziecie na naszej firmowej stronie internetowej http://www.instalco-krakow.pl/hydraulik-krakow.html. Zawsze korzystamy z najlepszych materiałów gwarantując klientowi wysoką jakość wykonania powierzonych nam prac. Mamy najlepiej przygotowaną ofertę, z jakiej każdy klient będzie bardzo zadowolony.

olikt56

Posty: 1

 

Black_Riot

Posty: 3