screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Mobilny mechanik - Warszawa - Tu WARTO!

[Oferta] Mobilny mechanik - Warszawa - Tu WARTO!Oferujemy pomoc na drodze na naszych klientów. Zepsuł się samochód? Nasz mobilny mechanik już do Was jedzie. Przewieziemy paliwo, ale naprawimy również elektrykę czy hamulce. Nasz profesjonalny serwis jest niesłychanie dobrze zaopatrzony w cały konieczny sprzęt, wobec tego żadna awaria nie jest w stanie nas zaskoczyć.

Prowadzimy warsztat, który pomógł już wielu osobom i Wam również pomożemy. Na naszej stronie internetowej rallyservice.pl każdy z zainteresowanych klientów znajdzie dokładnie opisany zakres naszych usług. Zachęcamy również do sprawdzenia naszego cennika. Jesteśmy firmą, jaka oferuje niesłychanie niskie ceny, ale jednocześnie naprawy na niesłychanie wysokim poziomie.

Naszym terenem poczynania jest Warszawa, ale przyjeżdżamy do klientów nawet pięćdziesiąt kilometrów do stolicy. Chcecie naprawić samochód koło domu? Zgłoście się do nas, a my prędko przyjedziemy i to zrobimy. Jesteśmy przygotowani już teraz do wyjazdu, wobec tego czekamy aż się z nami skontaktujecie. Zapraszamy wszystkich chętnych.

olidaks

Posty: 1

 

Marioleczka

Posty: 3