screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Serwis laptopów - Zapraszamy!

[Oferta] Serwis laptopów - Zapraszamy!Nasz fachowy serwis komputerowy zaprasza wszystkich, którzy mają kłopoty ze sprzętem komputerowym. My zajmujemy się naprawami komputerów stacjonarnych oraz laptopów. Oferujemy usługi na bardzo wysokim poziomie dopasowane do potrzeb osoby, jaka odwiedza nasz serwis.

Prowadząc serwis laptopów możemy zaproponować klientowi pełne zakres pomocy. Zajmujemy się naprawami nagłych awarii, niemniej jednak również zajmujemy się wgrywaniem oprogramowania czy jego aktualizacją. Są kłopoty z dyskiem twardym i danymi? Nasz fachowy informatyk jest w stanie klientowi już teraz pomóc. Możemy także doradzić i wgrać najlepsze programy antywirusowe na rynku. Zajmujemy się także wgrywaniem nowego systemu. Mamy wiedzę i doświadczenie i to pozwala nam być jednym z najlepszych serwisów komputerowych w mieście Świdnik.

Wiecej informacji o pracy i ofercie naszego serwisu znajdziecie na stronie internetowej https://itex-serwis-komputerow.pl. Jesteśmy tak przygotowani, aby już dzisiaj pomóc każdemu naszemu klientowi.

BBGGRR2

Posty: 2

 

WielkiBO

Posty: 2