screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[OFERTA] Prywatne przedszkole - Wilanów

[OFERTA] Prywatne przedszkole - WilanówPropozycja Przedszkola:

Karate Kids to Niepubliczne Przedszkole, a jednocześnie miejsce nadzwyczajnie przyjazne dzieciom. Ze względu na realizowany, autorski program zajęć sportowych jesteśmy placówką profilowaną, w której podopieczni uczą się tańca, mają zajęcia fitness, z samoobrony i dużo innych. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pociechy czuły się w naszym przedszkolu jak w domu. Dysponujemy właściwymi warunkami lokalowymi, a wyżywienie bazujące na naturalnych produktach umożliwia dzieciom zaufana firma cateringowa.

Nasze prywatne przedszkole w Warszawie Wilanowie to ukłon w stronę profesjonalnej opieki, wychowania, nauki i zabawy. Kadra wykwalifikowanych i profesjonalnych nauczycieli, pedagogów i instruktorów sportowych czuwa nad prawidłowym rozwojem przedszkolaków, a zarówno współpracuje z rodzicami, co przekłada się na śliczne efekty.

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza propozycja, zachęcamy do odwiedzenia strony www.karate-kids.pl/kontakt.html i do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi pracy w naszym przedszkolu.

ja2210

Posty: 4

 

Lopez58

Posty: 18