screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

[Oferta] Kominki z montażem w Krakowie

[Oferta] Kominki z montażem w KrakowieNasza firma oferuje innowacyjne kominki dostosowane parametrami do wszystkich wymagań i oczekiwań klientów. Zajrzyjcie do naszego sklepu internetowego KOMINECZEK.pl i przekonajcie się, co dla Was przygotowaliśmy. Oferta jest bardzo dobrze opisana i są zdjęcia. Zachęcamy również do odwiedzenia miasta Kraków gdzie znajdują się nasze salony.

Na ulicy Stattlera każdy z naszych klientów może na swoje oczy zobaczyć gotowe kominki z obudową. W ten sposób podjęcie decyzji o tym, co wybrać dla siebie jest o mnóstwo łatwiejsze. My z naszej strony oferujemy nie tylko sprzedaż, lecz również montaż kominków, wobec tego zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Przekonacie się, iż wybór kominka gazowego czy opalanego drewnem nie jest problem.

W swojej ofercie posiadamy kominek gazowy jak i wkłady kominkowe z płaszczem wodnym kraków. Doradzamy i pomagamy, bo od tego jesteśmy. Zainteresowane naszą ofertą osoby zachęcamy do kontaktu z nami. Odpowiemy Wam na wszystkie Wasze pytania. Czekamy na Was już obecnie.

FFelxus

Posty: 2

 

FOTOiFOTO

Posty: 28