screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

gdzie w Warszawie wynająć mieszkanie

Szukam dla siebie mieszkania na wynajem i zastanawiam się po jaką ewentualnie ofertę warto sięgnąć. Czy szukać coś na własną rękę czy próbować przez biuro nieruchomości. Jeśli coś możecie mi ewentualnie pod tym kątem podpowiedzieć to dajcie znać jak to wygląda i na co konkretnie można liczyć, czy ewentualnie w przypadku biura nieruchomości uda się uzyskać jakąś pomoc, podpowiedź?

Komimya

Posty: 1

 
Wiele tych atrakcyjnych mieszkań jednak mają agencje u siebie w ofercie więc czasami nie będzie opcji i trzeba wynająć z agencją.

urszulka

Posty: 2

 
Rzeczywiście może być to problemem w niektórych sytuacjach, ale faktycznie jest tak, że nawet jak chcesz uniknąć agencji to nie zawsze się to uda, bo wynajmujący będzie z nią współpracował. I jak mieszkanie Ci się spodoba to już nie będziesz miał wyjścia i trzeba płacić prowizję.

pawel253

Posty: 10

 
Faktycznie na ofertę przygotowaną przez www.OfertyHome.pl będzie można liczyć. Opłata 260 złotych a oni potem starają się dobrać mieszkanie w zgodzie z oczekiwaniami klienta. To wygodne rozwiązanie, z którego będzie warto skorzystać, bo otrzymasz od nich ofertę mieszkania idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Polaczek90

Posty: 18

 
Minus agencji to na pewno prowizja, którą trzeba zapłacić, ale są też plusy bo jednak będzie to spora wygoda, gdy nie trzeba tych wszystkich ogłoszeń przeglądać.

Andziaaan

Posty: 7

 
Ogólnie jeśli chodzi o te propozycje mieszkań na wynajem to warto szukać prywatnych ofert, bo dzięki temu będzie można jednak wynająć taniej bez prowizji.

stritt

Posty: 2