screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Które zraszacze ogrodowe są warte zainteresowania?

Które zraszacze ogrodowe są warte zainteresowania?

Witam. w końcu mam własny dom a co za tym idzie chce mieć przepiękny ogród, czy w takim razie zraszacze do trawy są niezbędne?

Sarenka

Posty: 10

 
Cześć

No na nieszczęście jako ludzie przywiązujemy się do dużo rzeczy a to niedobre. Na szczęście zaczynają się nam cieplejsze dni i możemy w końcu ruszyć na podboje naszych ogrodów.

Życzę wszystkim ogrodnikom dorodnych zbiorów.

Fstachu44

Posty: 26

 
Dzień dobry. No ja też trafiłam na linka http://zraszacze-ogrodowe.pl gdzie się naprawdę dużo dowiedziałam. Teraz jestem pewna że taki sprzęt jest mi niezbędnie potrzebny. Dobrze że jest Internet, bo inaczej bym tego nie wiedziała tego nie poznała.

Rrafii

Posty: 38

 
Witam. jak wszędzie zarówno w zraszaczach liczy się jakość. Nie każda firma się do tego przykłada, albowiem chce więcej na nas zarobić. Kupimy coś tanio a później po dwóch użyciach ponownie kupujemy i takie błędne koło. Nie ma co nabierać się na okazje cenowe.

Al3-56

Posty: 23

 
Dzień dobry. No ja też trafiłam na linka http://zraszacze-ogrodowe.pl gdzie się faktycznie mnóstwo dowiedziałam. Obecnie jestem pewna iż taki sprzęt jest mi niezbędnie konieczny. Dobrze iż jest Internet, bowiem w przeciwnym razie bym tego nie wiedziała tego nie poznała.

Olawek45

Posty: 28

 
Hej.

Ja także chce w końcu zadbać o mój ogród. Mam troszkę miejsca wokół domu i pełno trawy. Niemniej jednak ten mój trawnik to rożnie wygląda. Jak jest pogoda deszczyk popada to jest śliczny niemniej jednak jak przyświeci słońce to jakiś koszmar.

Wypala mi trawę na złoto.

Welinka

Posty: 25

 
Cześć. Ja też uważam, że trzeba zabezpieczyć dostawę wody dla roślin. Niedawno trafiłam na link http://zraszacze-ogrodowe.pl i dzięki niemu teraz wiem co i jak robić żeby roślinki miały wszystko co im potrzeba.

Wiwer56

Posty: 25

 
Cześć. Czy dla osoby, jaka ma ogród tylko kwiatowy pożądane byłoby kupować zraszacz ogrodowy. Nie znam się na takich rzeczach a wiem iż kolega nie ma takiego urządzenia. Niezmiernie dba o swój ogród i chciałbym mu z tego powodu zrobić jakąś przyjemność.

NoweCzasy

Posty: 29

 
Hej,

Jeśli się dba odpowiednio o rośliny w swoim ogrodzie one na pewno odwdzięczą się pięknym wyglądem. Jednak żeby ten wygląd był długo piękny i świeży to właściciel ogrodu musi dbać o niego odpowiednio. Mój kolega kazał mi koniecznie zakupić zraszacze, mówiąc że przy upałach rośliny wręcz piją wieczorem wodę. I to się okazało prawdą.

hihiotek

Posty: 25

 
Hej. No jest niezmiernie sporo rzeczy, jakie trzeba mieć, żeby dobrze opiekować się ogródkiem. Można nabyć jakieś pielęgnacyjne preparaty czy też składniki wyposażenia, łopatki, grabki, kopaczki, wiaderka czy tez sporo innych. Ja bym może poszedł dalej i kupił coś czego dana osoba nie ma, mi przykładowo zawsze brakuję węża ze zraszaczem, żeby nawadniać rośliny podczas upałów.

koscisslaw

Posty: 35