screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

W którym sklepie najlepiej kupić plandeki ?

W którym sklepie najlepiej kupić plandeki ?

Będę potrzebował jakiś namiot handlowy, właściwie nie na długo, ale potem przydałby mi się w ogrodzie. Jak polecacie jakiś sklep, hurtownię, to dajcie znać. Sprawa jest dość pilna, więc liczę na was ;)

david011

Posty: 7

 
W stacjonarnym sklepie za grill ogrodowy trzeba te parę pln wydać więcej, a oni mają bardzo dobrą ofertę. Mnie podoba się ten z wędzarnią :) Chyba się skuszę. Już czas pomyśleć o takich zakupach.

turkier

Posty: 16

 
Bardzo atrakcyjne propozycje. Niekoniecznie też tylko do ogrodu. Ale grill ogrodowy to na pewno sobie sprawię. Trzeba wymienić staruszka :) Przyszedł już na niego czas.

wacek56

Posty: 14

 
Mnie też taka oferta hurtowni ogrodniczej przypadła do gustu :) jak widać jest nas więcej takich, którzy nie mają w pobliżu hurtowni stacjonarnej :) W sumie to dużo prostsze zakupy.

pawel253

Posty: 12

 
Taki grill ogrodowy z kominkiem sama mam. Wspaniała sprawa. W sezonie nie wyobrażam sobie, żeby nie grillować. Już nie mogę doczekać się pierwszego rodzinnego posiedzenia. Też tu zajrzałam, ceny rzeczywiście ok.

polar00

Posty: 16

 
Nie powiem, albowiem naprawdę niezmiernie dobrze zaopatrzony ten internetowy sklep ogrodniczy. Ceny niezmiernie atrakcyjne, no takie hurtowe więc można wykonać tańsze zakupy. Niezmiernie fajnie, że mają takie typowo specjalistyczne kategorie, gdzie nie każdy sklep ma. Już spodobało mi się kilka gadżetów, które zakupię.

Torbunie24

Posty: 29

 
Jak potrzebujesz siewnika ręcznego to może tutaj http://domogrod24.com/pl/c/Siewniki-i-opielacze/263. Kilka razy u nich się zaopatrywałem, więc wiem, że to dobra oferta.

Jacuś

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o system nawadniający to taśma nawadniająca jest najlepsza. Zwłaszcza, jeśli chodzi o większą powierzchnię. Sam sobie ją zamontowałem i widzę, że bardzo dobrze się sprawdza. Poza tym nie jest to duży wydatek w porównaniu z innym metodami. Ogólnie polecam bez różnicy na uprawy, bo się nadaje pod każdą.

subert

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o namioty ogrodowe to wcale nie jest to znaczny wydatek. Można kupić mniejszy przecież. My też taki mamy i nie narzekamy. Cała 4 osobowa rodzinka mieści się w nim z powodzeniem.

Anulkaa2

Posty: 36