screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Muszę w Krakowie kupić krzesło technorattanowe ?

Muszę w Krakowie kupić krzesło technorattanowe ?

Szukam oferty krzeseł z technorattanu. Chcę odnowić ogród. Będę konkretnie zabierał się za robotę w ogródku jak zacznie się sezon. Jak coś znacie w krakowie, dajcie kochani znać. Czekam, z góry dzięki.

Boss

Posty: 7

 
Idealnie do mojego ogrodu, te leżaki i leżanki z krakowa po prostu urzekają, chce się już imprezować, grillować w letni urlopik. Polecam zobaczyć sobie ofertę, bo warto.

asiaz@clubpr.pl toolip

Posty: 9

 
Świetna okazja do zakupów. Mają meble ogrodowe, których naprawdę nigdzie nie ma, bardzo praktyczne i nowoczesne mebelki z krakowa. Bardzo polecam i pozdrawiam wszystkich.

3czex

Posty: 26

 
Niezmiernie przepiękne, widziałam na własne oczy. Znakomita jakość mebli ogrodowych z krakowa, zatem też wam polecam. Ja będę już niedługo robić kupowanie, chcę też kupić altanę, żeby było gdzie schronić się przed słoneczkiem:) Polecam i gorąco pozdrawiam.

Fifeczek2

Posty: 19

 
Polecam ich meble ogrodowe z krakowa. Mam je od lat u siebie w ogrodzie i wciąż wyglądają jak nowe. Nic nie trzeba z nimi robić, żeby tak wyglądały, więc faktycznie należałoby skupić się właśnie na ich ofercie. Pozdrawiam.

Anulkaa2

Posty: 36

 
Kapitalna okazja do zakupów. Mają meble ogrodowe, jakich rzeczywiście nigdzie nie ma, bardzo praktyczne i innowacyjne mebelki z krakowa. Niezwykle polecam i pozdrawiam wszystkich.

johncena67

Posty: 12

 
Zobaczcie sobie tą altanę ogrodową to sklep z krakowa http://modnymebel.istore.pl/pl/altanka-i-pawilon. Niesłychanie dobra jakość, jak chcesz wysyłkę, to jest szybka, wszystko najrzetelniej jak może być.

Dervyl

Posty: 18

 
Taki kokon ogrodowy technorattan z krakowa to fajna rzecz. Ujął mnie za serce, więc nie wiem, czy przypadkiem nie zdobędę się w sezonie na takie cacko. Już wyobrażam sobie, jak żona się cieszy:)

ZaNK3R

Posty: 32