screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Gdzie dostanę siatki do trampoliny

Gdzie dostanę siatki do trampoliny

Witam. Mam pytanie do osób, które montowały siatki na trampoliny. Czym kierować się przy wyborze takiej siatki? Jeśli polecacie jakiś konkretny materiał lub producenta, sklep, chętnie skorzystam z oferty.

demonn

Posty: 7

 
A po co ci inne? Siatki na oczka wodne bardzo ładnie wyglądają i są skuteczne, ale też kupujesz je na lata, bo nie nasiąkają wodą i się nie niszczą. Zabezpieczasz siatką zbiornik przed zanieczyszczeniami, zwierzętami, ptakami i dziećmi. Polecam.

Mr Frog

Posty: 13

 
Robiłem takie zabezpieczenie u siebie, więc mogę polecić tę ofertę https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkidotrampoliny. Mają tutaj szeroki asortyment siatek na trampoliny. To siatki z samych najlepszych materiałów jak PP czy PE. Na lata użytkowania i akurat tutaj można nieco zaoszczędzić na zakupie.

Yuri20

Posty: 9

 
Nie zastanawiaj się, albowiem to faktycznie dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, ale mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem dużo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, ale przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

Sylfa

Posty: 21

 
Dokładnie, ja z takich siatek na basen korzystam i jestem zadowolony. Nie niszczą się od wody, w sumie to chyba niezniszczalny produkt :) Teraz mam w planach wykonanie kilka przegrodzeń w ogrodzie i chyba też zdecyduję się właśnie na ten rodzaj polipropylenowych siatek.

Gucio

Posty: 14

 
Jak się zdecydujesz na polipropylenowe albo polietylenowe siatki ochronne na ogród, to bez problemu kupuj :) Ja z takich zrobiłem ogrodzenie na działce i się sprawdzają. Chyba nie ma lepszego rozwiązania w porządnej cenie. Nie jest znaczny wydatek, a trwałość masz na lata.

Andziaaan

Posty: 5

 
Chyba nie ma innego rozwiązania tylko siatki na oczka wodne, no bo czym zabezpieczyć zbiornik? Muszę zrobić takie zabezpieczenie i szukam sposobów. Znacie jakieś inne?

Orolniki

Posty: 31

 
Jak dodatkowo sam wykonasz ogrodzenie to bankowo zaoszczędzisz. Dwa lata temu na działce robiłem takie ogrodzenie z siatek na ogród i wyszło super. Do tej pory z siatką nic złego się nie dzieje.

okrzemek

Posty: 29

 
Chyba żadnej ważnej różnicy nie ma między PP a PE. Ja mam jednak polipropylenowe siatki na oczka wodne i chwalę sobie ich jakość. W sumie siatka jest od lat, więc gdyby było to słabe tworzywo, to już dawno by się zniszczyło.

Lupusx

Posty: 9

 
Dokładnie, ja z takich siatek na basen korzystam i jestem usatysfakcjonowany. Nie niszczą się od wody, w sumie to chyba niezniszczalny produkt :) Teraz mam w planach wykonanie kilka przegrodzeń w ogrodzie i chyba też zdecyduję się właśnie na ten rodzaj polipropylenowych siatek.

omen100

Posty: 10