screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

siatki dla kotów, proszę o pomoc

siatki dla kotów, proszę o pomoc

A co powiecie na temat siatek dla kotów? Czy są skutecznym sposobem na zabezpieczenie na przykład balkonu lub w ogrodzie do wyznaczenia kotkowi bezpiecznego terenu? Muszę być pewien, zanim w końcu się zdecyduję.

francuzz

Posty: 10

 
Bez najmniejszych obaw możesz postawić na PP lub PE. Tego typu siatki dla rolnictwa nie bez powodu są produkowane najczęściej właśnie z tych tworzyw sztucznych. Jak zdecydujesz się na takie, możesz być pewny, że na wiele lat ci taka siatka wystarczy. U mnie już 5 rok i jak na razie nie zapowiada się na żadną renowację ;)

Miluśkooo34

Posty: 9

 
Mamy takie siatki rybackie i użytkuje się je wspaniale. Można powiedzieć, iż nic złego się z nimi nie dzieje pomimo wpływu wody. Jesteśmy zadowoleni, bowiem w końcu mamy na stanie coś profesjonalnego. Polecamy wszystkim, a jak wiadomo te siatki mają dużo zastosowań.

michas901

Posty: 16

 
A co powiecie o siatkach rybackich? Czy ten materiał będzie rzeczywiście na lata? Mam dylemat czy zdecydować się na tego typu rozwiązanie, czy może szukać czegoś bardziej profesjonalnego?

TomekK

Posty: 6

 
Zakupiłem tutaj siatki na ptaki i to w dodatku w dobrej cenie https://bagan.pl/siatkiochronne-dla-rolnictwa/siatki-na-ptaki. Sprzedawca dokładnie zaznajomił mnie, z którym asortymentem mam do czynienia i jak to zamontować. Polecam.

alliknet5

Posty: 10

 
Uratowały nas siatki na ptaki, wobec tego polecamy. To są faktycznie mocne siatki, dzięki którym można odpowiednio zabezpieczyć każde miejsce. Siatki są nie do zdarcia, przede wszystkim są odporne na uszkodzenia mechaniczne i warunki pogodowe.

Lamey

Posty: 14

 
Z tego samego tworzywa można kupić siatki dla kotów, ponieważ te są gwarancją naprawdę doskonałej jakości zabezpieczeń. Taką ochronę dla kota wykonałam w oknach i na tarasie. Teraz mam pewność, że mój kotek jest w pełni bezpieczny :) Zakup najlepiej zrobić u producenta.

matek562

Posty: 5

 
Polietylen jest równie jakościowym tworzywem co polipropylen. Osobiście nie widzę różnicy, ale można dopytać dokładnie w sklepie. Na działce mam ogrodzenie z siatek ochronnych rolniczych PE, w ogrodzie z PP.

Drogabez

Posty: 17

 
Sam jestem zainteresowany siatkami dla zwierząt domowych. Nie wiem jednakże, co będzie lepsze siatka z polipropylenu czy siatka z polietylenu? Jestem nastawiony na kupowanie olbrzymiej ilości, bo również na działkę jako ogrodzenie, więc może podpowiecie i polecicie jakiś sprawdzony sklep? Z góry dziękuję.

labuh

Posty: 9