screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

siatki leśne

siatki leśne

Cześć. Chcę ogrodzić duży sad i poszukuję jakiegoś niedrogiego rozwiązania. Wydaje mi się, że dobrze sprawdzi się siatka leśna. Ktoś może kupował ostatnio takie siatki i poleci mi jakieś sprawdzone oferty?

propek1

Posty: 7

 
Podczas wyboru siatki warto wziąć pod uwagę grubość drutu, rodzaj oczek, wysokość ogrodzenia. Gdy chcemy zapobiec przedostawaniu się na działkę czy do sadu zwierząt, z powodzeniem można kupić siatkę leśną. Ale już do ogrodzenia domu lub firmowej posesji warto wybierać wysokie, trwałe siatki ocynkowane.

Fimnerty6

Posty: 16

 
Wiele zależy, co tak naprawdę chcesz ogrodzić. Siatki leśne dobrze sprawdzą się jako ogrodzenie tymczasowe, zabezpieczenie sadu czy ogrodu. Niestety nie prezentują się zbyt elegancko, dlatego mało, kto wybiera taki system do ogrodzenia całej posesji.

czubek67

Posty: 13

 
Wydaje mi się, że siatki dobrze sprawdzą się jako ogrodzenia tymczasowe. Do ogrodzenia domu lepiej wybrać stylowe ogrodzenie kute, fajnie prezentują się także tzw. gabiony.

Lupusx

Posty: 9

 
Do ogrodzenia posesji prywatnej lub firmowej dobrze sprawdzą się siatki zgrzewane, bo są o wiele bardziej estetyczne niż tańsze siatki typu ślimakowego. Można dobierać różne kształty oczek, wysokości. Drut jest malowany proszkowo na różne kolory, dzięki czemu ogrodzenie nie prezentuje się jako takie „tymczasowe rozwiązanie”.

Marioleczka

Posty: 13

 
Do ogrodzenie działki wybraliśmy siatkę (wysokość 1,6 m), jest trwała, a cena naprawdę zaskakuje w porównaniu do ogrodzeń metalowych czy betonowych.

eloop

Posty: 13

 
Niedawno kupiliśmy niewielki domek letniskowy i wiosną mąż wykonywał ogrodzenie sadu, który przylega do tej posesji. Sąsiad doradził mu siatkę leśną – była o wiele tańsza niż ocynkowana czy powlekana.

Lupusx

Posty: 5

 
Mój brat niedawno kupił siatkę powlekaną do ogrodzenia składu budowlanego w firmie Siatkopol – www.siatkopol-sklep.pl. Mają bardzo duży wybór siatek leśnych, ogrodzeniowych (ocynkowane, powlekane), paneli ogrodzeniowych w przystępnych cenach.

cezar

Posty: 13

 
Też poszukuję jakiegoś niedrogiego materiału do ogrodzenia ogrodu. Niedawno porównywaliśmy ceny różnych ogrodzeń i chyba zdecydujemy się na jakąś siatkę.

Eden66

Posty: 15

 
A co chcesz ogrodzić? W rolnictwie doskonale sprawdzą się niedrogie siatki leśne. Wyższe bezpieczeństwo zapewnią siatki typowo ogrodzeniowe (np. ocynkowane) wykonane z grubszego drutu (3 mm).

Lupusx

Posty: 15