screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

prace ogrodnicze Łódź, znacie firmę?

prace ogrodnicze Łódź, znacie firmę?

Hej. Na wiosnę chcę zregenerować swój ogród ;) Co sądzicie o usługach, takich jak prace ogrodnicze? Jeśli wiecie, jaką firmę warto wybrać w Łodzi, napiszcie. Chętnie sprawdzę, co oferują i z jakim kosztem będę się musiała liczyć.

Radosny

Posty: 2

 
Jeśli są to chore lub martwe drzewa to nie będziesz mieć kłopotów z wycinką drzew. Najlepiej, gdy oceni ich stan jakaś rzetelna firma z Łodzi. Na pewno tu kogoś odnajdziesz. Nie są to kosmiczne sumy, więc bez obaw. A co do decyzji, to wcale nie jest tak trudno. Każda sytuacja jest inna, więc trudno powiedzieć coś w Twoim temacie :D

bobuś34

Posty: 6

 
Dobrze, że piszesz, tylko szkoda, że nie polecisz konkretnej firmy. W tym roku będziemy musieli skorzystać z pomocy, bo cięcia są wręcz konieczne. A ile się płaci za takie prace na wysokościach w Łodzi?

labuh

Posty: 11

 
Pielęgnacja drzew przy pomocy technik linowych – jeśli potrzebna jest naprawdę profesjonalna usługa, to polecam tylko tę usługę, nic innego. Jest kilka dobrych firm w Łodzi. Pozdrawiam.

Yuri20

Posty: 8

 
Najlepiej skorzystać z usług firmy, która zajmuje się takimi pracami kompleksowo. Usługodawcy w dziedzinie szeroko pojętego ogrodnictwa znają się na pielęgnacji drzew. Jak tylko znajdę coś wiarygodnego w Łodzi, dam znać.

labuh

Posty: 9

 
Prace ogrodnicze, dotyczące głównie wielkich terenów i drzew, które wymagają cięcia, nie należą do tanich. Najlepiej skorzystać z usług w licznej firmie w Łodzi, bo ceny są podobne, ale jeżeli chodzi o jakość wykonania to osobiście stawiam na renomowanych usługodawców. Pozdrawiam.

szarky

Posty: 20

 
Świetni specjaliści, jeśli chodzi o prace na wysokościach https://arbos.org.pl i firmę z Łodzi. Mają atestowany sprzęt i akcesoria. Pracują zgodnie z obowiązującymi normami bezpieczeństwa, a w dodatku błyskawicznie z profesjonalnym efektem. Polecam.

sląskwroc88

Posty: 14

 
Nie znam nikogo, kogo mógłbym polecić. Rzeczywiście, jeżeli chodzi o wycinkę drzew, to w Łodzi jakoś kiepsko z usługami. Też muszę znaleźć jakiegoś rzetelnego fachowca.

edyta123

Posty: 16

 
Prace ogrodnicze, dotyczące zwłaszcza dużych terenów i drzew, które wymagają cięcia, nie należą do tanich. Najlepiej skorzystać z usług w dużej firmie w Łodzi, bo ceny są podobne, ale jeśli chodzi o jakość wykonania to osobiście stawiam na renomowanych usługodawców. Pozdrawiam.

CHatka-eKo

Posty: 21

 
Czekam. Mam nadzieję, iż znajdzie się tutaj choć kilka ludzi, jakie podzielą się opiniami na temat prac ogrodniczych, które proponują firmy w Łodzi. Nie mam dobrego doświadczenia z ostatnim z usługodawców. Poszukują faktycznie rzetelnej firmy.

adam86

Posty: 7