screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Jaki duży skalniak koło domu?

Jaki duży skalniak koło domu?

Hejka. Przeglądam różne projekty na skalniaki i nie mogę się zdecydować, w którym miejscu go postawić. Jest tu może osoba, która wie, gdzie mogę znaleźć informacje na temat odpowiedniego umiejscowienia.

enriquess

Posty: 8

 
Niby byliny nie należą do wymagających roślin, ale żeby pomóc im w rozroście, powinniśmy sadzić je w lekkiej i co najważniejsze przepuszczalnej glebie. Najgorsza jest chyba glina, czego sam doświadczyłem. Jak było wilgotno, to nie było źle, jednak kilka dni suszy pozbawiły życia rośliny na skalniaku.

Krakus

Posty: 22

 
W trakcie wyboru odpowiednich bylin na nasze skalniaki ogrodowe, warto przyjrzeć się kolorom, w jakich kwitną. Dzięki takiej informacji będziemy w stanie dokonać prawidłowego zakupu, a później według kolorów je posadzić. Trudno wyobrazić sobie rosnące blisko siebie byliny o całkowicie odmiennych odcieniach.

Pacothelllucia

Posty: 16

 
Budując z żoną skalniak w ogrodzie, w głównej mierze kierowaliśmy się poradami z http://skalniaki.org znajduje się tam wiele ciekawostek o ogrodnictwie.

1977catophoby

Posty: 27

 
W trakcie wyboru odpowiednich bylin na nasze skalniaki ogrodowe, pożądane byłoby przyjrzeć się kolorom, w jakich kwitną. Dzięki takiej informacji będziemy w stanie dokonać prawidłowego kupna, a później według kolorów je umieścić. Trudno wyobrazić sobie rosnące blisko siebie byliny o całkowicie odmiennych odcieniach.

Pacothelllucia

Posty: 14

 
Nie upieram się przy tym, że na każdym skalniaku winien odnaleźć się choć jeden iglak, niemniej jednak wydaje mi się, że wykorzystanie na przykład płożących odmian jałowca łuskowego czy jodły koreańskiej nie jest złe.

Cycaty56

Posty: 22