screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

masaz w tarnowskich gorach, szukam !

masaz w tarnowskich gorach, szukam !

Jakie efekty przynosi masaz stop na slasku? Nigdy nie miałam okazji na niego iść, dlatego pytam Was, bo nie wiem czy warto. Przy okazji czy polecilibyście mi jakieś miejsce, do którego najlepiej się na niego udać?

werwer

Posty: 1

 
Ja na masaz w tarnowskich gorach chodzę regularnie i muszę przyznać, że jestem niezmiernie zadowolona. Przede wszystkim ustąpiły mi dolegliwości bólowe pleców.

dzannne

Posty: 10

 
Według mnie masaz stop na slasku to najlepsze co może być – chodzę na niego dwa razy w miesiącu i muszę przyznać, iż nigdy nie czułam się lepiej. Od wielu lat mocno, praktycznie każdego dnia się stresowałam, a teraz stres ten jest o sporo mniejszy i lepiej się żyje.

mirekp2005

Posty: 16

 
Znam niesłychanie dobre miejsce na masaz w tarnowskich gorach. Wystarczy tylko wejść na tę stronę: http://www.grafzdrowie.pl i umówić się na konkretny termin.

VjakV

Posty: 22

 
Tak faktycznie masaz stop w tarnowskich gorach jest w stanie pomóc w mnóstwo problemach. Wszystko zależy od tego co Ci jest. Jednakże zanim się na niego wybierzesz to musisz udać się w zaufane i polecane miejsce.

ewa

Posty: 4

 
Jeżeli ktoś z Was czuje się źle to perfekcyjnym rozwiązaniem może być masaz w tarnowskich gorach. Jeżeli zostanie wykonany w odpowiedni sposób to winien przynieść efekty w zasadzie natychmiast. Według mnie najlepiej jest chodzić na niego minimum dwa razy w miesiącu.

Lalka

Posty: 9

 
Słyszałem już od mnóstwo osób, że masaz w tarnowskich gorach to jedno z najlepszych rozwiązań na wszelkiego rodzaju dolegliwości bólowe ze strony pleców. Jeszcze nie miałem okazji tego zbadać, ale niedługo się tam wybiorę.

okrzemek

Posty: 30

 
Moja znajoma regularnie chodzi na masaz stop w tarnowskich gorach i bardzo sobie chwali. Jeśli chcecie to mogę polecić Wam naprawdę dobre miejsce. Odezwijcie się do mnie w wiadomości prywatnej to Wam je podam.

Lupusx

Posty: 2