screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

kredyt frankowy Śląsk

kredyt frankowy Śląsk

Szukam prawników, którzy zajmują się na Śląsku sprawami kredytów frankowych. Chce taką sprawę zacząć, ale tak sobie myślę, że w starciu z bankiem raczej jestem przegrany więc szukam kogoś kto zajmuje się prowadzeniem takich spraw i faktycznie ma na tym polu doświadczenie, będzie można na jego pomoc liczyć. Jeśli ma ktoś za sobą taką sprawę i może mi podpowiedzieć to będę wdzięczny.

Komimya

Posty: 2

 
Myślę, że z dobrym prawnikiem będziesz w stanie wygrać taką sprawę, natomiast jak dla mnie tez nie ma sensu się w to samemu ładować, bo banki jeszcze ostatnimi siłami się bronią, mimo że TSUE orzeka na ich niekorzyść. Natomiast samemu można dać się wpuścić w maliny i poprowadzić sprawę tak, że zamiast wygrać to się przegra i będzie trzeba płacić bankowi. Adwokat z doświadczeniem w sprawach frankowych powinien sobie z taką sprawą dobrze poradzić.

numiś45

Posty: 2

 
Mimo orzeczeń TSUE to ciągle jednak banki się w sądach bronią więc tutaj staraj się jednak poszukać kancelarii, która będzie za tą sprawę odpowiadała. To jednak kwestia, która ma bardzo duże znaczenie i może mieć wpływ na rozstrzygnięcie więc warto będzie szukać kogoś kto będzie w stanie taką sprawę kompleksowo poprowadzić, podejście do tego profesjonalnie i będzie wiadomo, że sukces w sprawie będzie do osiągnięcia.

Odi

Posty: 2

 
Rośnie baza kancelarii, które w sprawach frankowych się specjalizują więc wydaje mi się, ze ty dla siebie także znajdziesz kogoś kto będzie w stanie taką sprawę poprowadzić. To kluczowa kwestia, która będzie miała wpływ na to jakie będzie ostatecznie rozstrzygnięcie. Warto mieć więc kogoś kto się na tym temacie zna i będzie w stanie taką sprawę poprowadzić w odpowiedni dla klienta sposób.

grzes3345

Posty: 19

 
Niewątpliwie jeśli chodzi o prawników, którzy zajmują się frankami to rozwija się ten rynek usług, ale też trzeba być ostrożnym, bo można się mocno przejechać na tych prawnikach, którzy się reklamują jako specjaliści, a w rzeczywistości zajmują się tym bardzo krótko. Tak można łatwo sprawę przegrać, nawet taką, która jest spokojnie do wygrania. Więc staraj się szukać prawnika, który będzie w stanie tą sprawę poprowadzić profesjonalnie i będzie wiadomo, że się na tym zna.

śitowiec4

Posty: 4

 
Skontaktuj się z Panem Karolczykiem, z Gliwickiej w Katowicach. Duże doświadczenie w tym temacie, bo sprawami frankowymi zajmuje się od początku, gdy ten temat zaczął wzbudzać zainteresowanie więc można na jego doświadczenie liczyć. Na pewno zaproponuje odpowiednie rozwiązania, które sprawią, że będzie okazja do tego by w sądzie faktycznie wypracować pozytywne dla siebie rozstrzygnięcie.

wiesław11

Posty: 5

 
Faktycznie to doświadczenie będzie bardzo ważne do kredytów frankowych bo temat nie jest łatwy. Banki stosowały różne praktyki, umowy się zmieniały i jednak tutaj to doświadczenie prawnika może być kluczowe do rozstrzygnięcia więc staraj się szukać kogoś kto ma to doświadczenie i zajmuje się tematyką, rozwija się w ty kierunku. W ten sposób możliwe, że uda się tą sprawę dla Ciebie poprowadzić pozytywnie i wygrać z bankiem.

labuh

Posty: 2