screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

żeliwne wkłady kominkowe, znacie ?

żeliwne wkłady kominkowe, znacie ?

Czy da się zamontować żeliwny wkład kominkowy samodzielnie? Trochę bym zaoszczędzić, ale nie wiem czy to ma w ogóle sens? Instrukcje znaleźć można, ale nie wszystko, co się widzi łatwo zastosować w praktyce.

Kolekcjoner

Posty: 2

 
Dzisiaj nie posiadam kominka, bowiem po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, iż poprzez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bowiem, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

Gruby_56

Posty: 7

 
Mamy wkład kminkowy Hajduk i jestem niezmiernie zadowolony. Działa niezmiernie dobrze, dlatego polecam tę firmę. Naprawdę się opłaca, albowiem cena jak dla mnie za ten wkład była niezmiernie znana. Następnym razem też to zakupię.

znamsienatym

Posty: 2

 
Lata temu montowałem żeliwny wkład kominkowy i wygląda nadal niezwykle dobrze. Według nie żeliwo, mimo że jest droższe to jest o dużo lepsze do kominka.

michał

Posty: 5

 
Nie mam kominka w domu, lecz mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, lecz o sporo bardziej się to opłaca. Nie pożądane byłoby zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, zatem powinien być niezmiernie estetyczny i niezmiernie wytrzymały.

21gregorek

Posty: 23

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, ale jeśli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to zrobić. Pomagają również różne filmy, które można znaleźć na internecie, dlatego warto z tego korzystać.

Rafałek34

Posty: 6

 
Pożądane byłoby przejrzeć wkłady kominkowe Defro w firmie https://www.wkladykominkowe.net.pl/254-wklady-kominkowe-defro, bo oni są niesłychanie dobrze przygotowani.

Desperattt

Posty: 26

 
U mnie niezwykle dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, albowiem nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, niemniej jednak mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, albowiem nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

Speedy_UT

Posty: 4

 
W jednym miejscu zamówiłem wkład kominkowy i kratkę, wobec tego polecam takie rozwiązanie. Firma wszystko mi wytłumaczyła i dopasowała. Według mnie to była udana transakcja i innym, którzy szukają kominków do domu też to polecam. Wszystko zamówiłem przez Internet.

Worms

Posty: 5

 
Mam kominek stalowy i nie narzekam. Nie palę w nim zbyt dużo, bo raczej to tylko ozdoba. Raz na jakiś czas się rozpali. Z taką myślą właśnie kominek był kupiony, dlatego nie wydawałem na niego zbyt wielu pieniędzy. Po prostu byłoby by to dla mnie zbyt mało opłacalne.

Marioleczka

Posty: 7