screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wymiana baterii iphone szczecin

wymiana baterii iphone szczecin

Czy długo się czeka na wymianę baterii w iPhone? I ile taka usługa może kosztować? Coś się zaczęło dziać niedawno. Ładuję, ale zaraz nie jestem w stanie normalnie rozmawiać, bo szybko komórka traci kondycję. Macie pomysły, co może się dziać?

Hihi_WWW

Posty: 1

 
Podstawowe objawy, że coś z baterią się dzieje to puchnięcie, nagrzewanie się telefonu, czasami wyłączenie podczas rozmowy, czy zwykłym użytkowaniu, zacinanie się systemu. Przeciętna bateria po roku, dwóch latach już się i tak do niczego nie nadaje. To tak na marginesie.

mnichu66

Posty: 3

 
Zleć diagnostykę iPhone w https://applemobile.pl/wymiana-baterii-w-iphone-ile-kosztuje-wymiana-baterii-w-iphone-serwis-iphone-szczecin-applemobile-pl/i Ci powiedzą, czy to na pewno bateria. Profilaktycznie warto wymienić, nawet raz na 2 lata, czy nawet częściej. Nagrzewająca się bateria źle wpływa na użyteczność w codziennych sytuacjach, szczególnie przy przeglądaniu internetu.

bezi2

Posty: 2

 
Użyteczność przeciętnej baterii w iPhone to może dwa lata. I to z dużą rezerwą. Wymieniam teraz raz na rok i wydaje mi się, że to jest optymalnie.

serwertus

Posty: 3

 
Nie należy baterii narażać na zbyt wysokie i niskie temperatury, a niestety i tak każdy użytkownik smartfona to robi. Wystarczy wyjść z domu na zewnątrz, żeby już coś się zaczęło dziać. Taka prawda, więc i tak cykliczną wymianę wypadałoby rozpatrzyć.

beata77

Posty: 6

 
Nawet producent zaleca raz na 2-3 lata wymienić baterię, więc to cykliczna, opłacalna usługa. Przywracasz po prostu telefon do pełnej kondycji. Niestety baterie szybko się zużywają przy częstym użytkowaniu.

Dziadek

Posty: 4

 
Teraz w modzie serwisy mobilne. Kurier wpada, zabiera sprzęt i zwraca. Dla mnie idealna opcja dla ludzi z mniejszych miejscowości, gdzie nie ma takiego dostępu do autoryzowanych serwisów.

bruklin187

Posty: 5