screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

sesja noworodkowa w Szczecinie, oferta

sesja noworodkowa w Szczecinie, oferta

Urodził nam się maluszek i chcemy zrobić sesję noworodkową w Szczecinie, ale nie bardzo wiemy, do kogo się zgłosić. Da się w ogóle taką sesję zrobić? Maluch ma dwa tygodnie i trochę się obawiamy jak ma to wyglądać.

Cim45

Posty: 1

 
Fotografów od sesji dla rodzin jest bardzo dużo. Tylko, że nie każdy zna się na tym, co ma robić. Nie wystarczy tylko mieć aparat i robić zdjęcia. Ktoś może robić super zdjęcia ślubne, ale już noworodkowe nie wyjdą mu najlepiej. To, dlatego trzeba będzie zgłosić się do kogoś, kto naprawdę ma to, czego szukamy dla siebie.

namok

Posty: 9

 
Dzisiaj są o sporo większe szanse niż wówczas, kiedy my robiliśmy takie zdjęcia. Po pierwsze są osoby wyszkolone do wykonywania zdjęć maluchów. Mają odpowiednie podejście i wiedzą jak nam pomóc. Po drugie takie osoby mają specjalne programy, które pozwalają na to, aby przerobić w doświadczony sposób każde zdjęcie, które nam wykona.

bobuś34

Posty: 7

 
Fotografów od sesji dla rodzin jest bardzo mnóstwo. Tylko, że nie każdy zna się na tym, co ma robić. Nie wystarczy tylko mieć aparat i robić fotografie. Ktoś może robić super fotografie ślubne, natomiast już noworodkowe nie wyjdą mu najlepiej. To, wobec tego trzeba będzie zgłosić się do kogoś, kto rzeczywiście ma to, czego szukamy dla siebie.

OOzon

Posty: 33

 
Dla szukających sesji rodzinnych w Szczecinie polecam https://www.agnieszkaszlachta.pl/rodzinne. Tutaj możecie wybrać sobie różne pakiety, które będą Wam odpowiadały pod względem ilości zdjęć jak i ceny. Mam już wiele sesji za sobą z tym fotografem i zawsze jestem bardzo zadowolona. Polecam w stu procentach wszystkim chętnym.

Gucio

Posty: 2

 
Trzeba sprawdzać sobie przez Internet, co taka osoba już wykonywała. Wówczas prościej będzie zdecydować czy ma to, czym jesteśmy zainteresowani czy poszukujemy dalej?

biggyb

Posty: 14