screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dobre serwery

dobre serwery

Hosting z tranferem bez litmitu w dobrej cenie – jaki wybrać? Z jakimi dostawcami macie dobre doświadczenia, a jakich firm byśćie raczej nie doradzali?

Marioleczka

Posty: 13

 
Będę się musiał rozejrzeć za nowym hostingiem, bo z tym co teraz mam to jest więcej kłopotów niż pożytku. Ciągle są jakieś przerwy w transferze danych. Niby usuwają problem, a on i tak powraca za jakiś czas.

SkinNer7

Posty: 27

 
Też mam teraz problem z wyborem hostingu. Sprawdzam, porównuję ceny i jestem w kropce. Jest o dużo za dużo ofert i człowiek totalnie traci rozeznanie. Lepiej jakby były dwie firmy na rynku ;P życie byłoby prostsze.

Myszka23

Posty: 31

 
Jakiś czas temu kolega opowiadał o swoim hoście, ponoć ma dobrą obsługę. Ale jak ta firma się nazywała co mu to ogarnia to już nie pamiętam. Napiszę do niego ja FB, jak odpisze to dam znać.

miko_poz

Posty: 22

 
Z tego co widzę to już większość ofert uwzględnia konta, bazy, transfer itp bez limitów. Wykupuje się pakiet i wszystko inne jest zagwarantowane już w tej cenie.

nighthaze

Posty: 24

 
Też będę się musiał rozejrzeć za jakimś hostingiem w najbliższym czasie. Z tego co widziałem to już za te 5 dyszek rocznie coś sobie można wykupić.

Kowalski

Posty: 13

 
Najważniejsza kwestia przy szukaniu hostingu to pomoc techniczna. Na to trzeba patrzeć, czyli jak wygląda w danej firmie serwis, doradztwo, bok i te sprawy.

NoweCzasy

Posty: 30

 
Kiedyś miałem bardzo dobrze zrealizowany hosting, ale zwinąłem działalność i już mi nie była taka usługa potrzebna. Ciekawe w sumie jak tam teraz wygląda sytuacja, czy jeszcze funkcjonują.

Adma567

Posty: 36

 
Dobrze mi się korzysta z hostingu jaki prowadzi dla mnie marka Security Host (securityhost.pl). Dali mi do pakietu w gratisie ochronę przed Ddos, transfer jest bez limitu, podobnie jak bazy mysql, konta ftp i pocztowe. Elastyczna oferta, dobry kontakt z firmą, odpowiadają na wszystkie pytania od ręki.

Motospec

Posty: 23

 
Na pewno trzeba by zwrócić uwagę na to, czy serwery mają w Polsce, czy gdzieś w odległym Dubaju:P Różnie to firmy kombinują z tym tematem niestety.

Imbirrr4

Posty: 32