screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

wydajne serwery dedykowane

wydajne serwery dedykowane

Mam następującą prośbę: mógłby ktoś polecić sprawdzoną firmę hostingową? Zależy mi na wydajnym i stabilnym serwerze w rozsądnej cenie, z dostępem do tego serwera. Ostatnia firma sprawiła, że miałem taki dostęp do serwera, jak Czechy do morza :P Z góry dzięki za info!

daro77

Posty: 10

 
Serwery w chmurze są naprawdę niedoceniane. W tej cenie to wręcz super okazja. Samej firmy nie znam bezpośrednio, ale taka oferta kusi.

vincek

Posty: 20

 
Powiem krótko: tutaj znajdziesz tanie rozwiązanie www.microhost.pl Centrum danych naprawdę jest wysokiej klasy, bo spotykałem się z firmami, które lokowały serwery miejscach, przy których cygańskie tabory są ekskluzywne. Do tego pomoc techniczna ze strony usługodawcy przez cały czas trwania umowy.

Hunka

Posty: 21

 
Jakoś nie ufam serwerom w chmurze. Być może jestem zbyt konserwatywny, ale pozostała oferta jest bardzo korzystna. W tej cenie na rynku nie znajdziesz nic lepszego, a znajdziesz na pewno wiele gorszych propozycji.

Jasio234

Posty: 16

 
Wydaje mi się, że można znaleźć serwery zarazem tanie i wydajne. W przypadku tej oferty dużym plusem jest stały dostęp do serwerów i pomoc techniczna. Uważaj na takie oferty, gdzie do serwerów nie masz w ogóle dostępu.

Hihi_WWW

Posty: 14

 
W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Rzeczywiście warto skorzystać z serwerów w chmurze. Dają dużo więcej możliwości. Stabilne serwery przede wszystkim.

Lalka

Posty: 29

 
Opcja serwerów w chmurze na pewno odpada jeżeli zbierasz dużo danych wrażliwych. Tutaj prawo stawia pewne wymagania. Ale pozostała część oferty jest naprawdę korzystna. Powinieneś to wziąć pod uwagę.

Fifeczek2

Posty: 15

 
Coraz ciężej jest znaleźć oferty korzystne cenowo i zarazem dające stabilność serwerów. Wszystko przez to, że na rynku pojawiają się firmy hostingowe oferujące, za przeproszeniem, syf w taniej cenie. Tutaj cena jest rzeczywiście proporcjonalna do jakości usług, więc to duża zaleta.

Oct714

Posty: 17

 
Dziwię się, że przy takiej liczbie odwiedzin jeszcze nie zmieniłeś serwerów. Ta oferta rzeczywiście jest korzystna. Ceny bardzo przystępne.

Jacuś

Posty: 14

 
Firmy nie znam, ale po pobieżnej analizie oferty musze stwierdzić, że ceny rzeczywiście są przystępne. Skoro gwarantują wydajność i stabilność serwerów i jest to potwierdzone przez dotychczasowych klientów, to nie widzę powodów by nie skorzystać z tej oferty.

Yuri20

Posty: 14