screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Hosting stron

Hosting stron

Interesuje mnie hosting o pojemności 100 GB w dobrej cenie. Gdzie warto rzucić okiem? Bardzo proszę o sprawdzone firmy.

Pozdrawiam!

mack

Posty: 25

 
Fajnie byłoby ustrzelić jakąś promocję na hosting, może ktoś się orientuje, gdzie można teraz skorzystać z jakiś fajnych promocji?

Memrisss

Posty: 38

 
Myśmy ostatnio szukali jakiegoś serwera VPS i parę ofert sprawdziłem. Chyba najlepiej to wygląda teraz u https://redmarker.pl. Już za 29 złotych netto miesięcznie mają najtańszą wersję z jednym rdzeniem i 1000 MB. Takie coś nam w zupełności styknie.

Desperattt

Posty: 26

 
Mnie by urządzał jakiś konkretny pakiet ze stroną www, pocztą bez biznesową i ciekawą domeną w dobrej cenie. Czegoś takiego aktualnie szukam.

Trenddd

Posty: 28

 
Ech...jakoś tak wyszło, że jeszcze nie mam stronki firmowej. Ciągle coś mi wypada i rezygnuję z projektu serwisu. Ale w tym roku już nie ma bata, muszę się wziąć za taką promocję internetową!

Dinker5

Posty: 26

 
Trochę ze strachem, ale zdecydowałem się na stworzenie swojego serwisu firmowego w kreatorze online. W sumie nie jest to takie skomplikowane jak myślałem, a można dużo zaoszczędzić.

Polecam oszczędnym i zaradnym:)

Laleczka4

Posty: 22

 
Hosting, serwery, strony...teraz pojawiło się sporo takich ofert, ale trzeba uważać, bo jest trochę naciągaczy. Dobrze jest sobie porównać ceny, a nie ufać z miejsca na hasło – super promo! :p

marcin225

Posty: 22

 
Wkurza mnie, że w przypadku domeny, czy hostingu często firmy robią tak, że inną cenę dają na pierwszy rok, a inną (wyższą) później...nieuczciwe podejście...

Pendrzec

Posty: 24

 
Dobrą opcją jest hosting współdzielony, a co do domen to naprawdę nie płaćcie więcej niż 6 – 7 dyszek bo do zdzierstwo. Spokojnie można znaleźć ofertę z domena.pl za jakieś sześć dyszek i to z pocałowaniem ręki.

Ron

Posty: 37

 
Dobry indywidualny, prosty do zapamiętania adres strony to już połowa sukcesu:P

Jak widzę jak niektórzy tytułują swoje serwisy to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Naprawdę warto trochę nad tym pomyśleć. Niby niuans ale ważny.

Aleczka22

Posty: 24