screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Polecicie jakieś zajęcia z akrobatyki ?

Polecicie jakieś zajęcia z akrobatyki ?

Cześć wszystkim. Obecnie szukam, jakie zajęcia sportowe dla dzieci mogę w ogóle zaproponować mojemu dziecku. Chciałabym, aby było ono aktywne pod wieloma względami, ale w granicach rozsądku :)

Trener

Posty: 10

 
Kilka tygodni temu zapisałam moją córkę na zajęcia z akrobatyki, z których jest bardzo zadowolona. W sumie postaram się wkrótce podsunąć adres strony internetowej, na której znajduje się ta oferta zajęć.

Kitas

Posty: 14

 
W sumie to również ja mogę rekomendować pewne zajęcia z akrobatyki dla dzieci. Z bardzo indywidualnym podejściem do każdego dziecka i miłą atmosferą mój maluch spotkał się na zajęciach organizowanych przez nich: http://www.akrobatyka-wroclaw.pl. Zapisując do nich dziecko na pewno nie pożałujecie :)

Rimano

Posty: 23

 
Weseli mnie to, że zajęcia z akrobatyki z roku na rok stają się coraz bardziej znane. Rozpoczęcie przygody z akrobatyką w niezwykle młodym wieku to moim zdaniem perfekcyjny pomysł. Szybko można się rozwinąć.

intimiss

Posty: 18

 
Mam świadomość, iż propozycja, jeżeli chodzi o zajęcia sportowe dla dzieci we Wrocławiu jest rzeczywiście bardzo szeroka. To z jednej strony dobrze, natomiast z drugiej zdecydowanie z trudem jest dokonać ostatecznego wyboru zajęć, jakie będą po prostu najlepsze :)

wisła1905

Posty: 11

 
Doceniam, iż firmy prowadzące zajęcia z akrobatyki dla dzieci pozwalają na jedne zajęcia za darmo. Wielokrotnie pozwala to zbadać czy dziecku po prostu odpowiadają takie zajęcia.

Yuri20

Posty: 12

 
Prześledziłem już dziesiątki ofert, jeśli chodzi o zajęcia sportowe dla dzieci we Wrocławiu. Moim priorytetem jest wybór zdecydowanie najlepszej propozycji, aby mój syn miał najlepsze warunki gry.

misiu56

Posty: 6

 
Nie mam wątpliwości, że zajęcia z akrobatyki dla dzieci we Wrocławiu troszkę kosztują. Głównie, jeżeli mówimy o zajęciach, które będzie prowadził faktycznie wysokiej jakości fachowiec. Pomyślcie o tym.

ernest00

Posty: 5