screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Panowie, zastanawiam się, od czego w ogóle zacząć przy organizacji domowej siłowni. Jak u was wyszło? U mnie trochę mało miejsca, można powiedzieć 2 przeciętnej wielkości piwnice.

Gargamel5

Posty: 3

 
Najlepszy trening jest na świeżym powietrzu, więc domową siłownię zalecam planować w plenerze, nawet z kimś zaprzyjaźnionym. Bez partnera treningowego trochę ciężko się zmotywować.

Bienkus

Posty: 2

 
Jestem zwolennikiem progresji, więc ćwiczenia z masą własnego ciała z dodatkiem ciężarów na ręce, nogi to optymalne rozwiązanie.

Opirettt

Posty: 28

 
Niestety domowa siłownia to spory wydatek jednorazowo. Z drugiej strony, jak bierzesz od bezpośredniego producenta to można częściowo optymalizować koszty inwestycji.

lelitos

Posty: 8

 
Trzeba częściej zmieniać plany treningowe, jeżeli wpadasz w stagnację i domowa siłownia to też ciekawy sposób, żeby trochę zmienić rutynę.

Black_Riot

Posty: 6

 
Nie wyobrażam sobie już życia bez własnej siłowni. Przysiady, klata, hantelki na resztę i masz pozamiatane :) U mnie domowa siłka się zwróciła po trochę ponad roku i jestem bardzo zadowolony z wyników. Warto spróbować czegoś nowego po prostu.

amrmas22

Posty: 8

 
Zimą sporo osób zaczyna chodzić, bo niby postanowienia noworoczne i inny syf, więc domowy trening się przydaje, jako alternatywa w tym okresie. Ludzie bywają bez kitu dziwni :)

waclawk6

Posty: 9

 
Ławeczka, hantle, gumy na podłogę i jakiś mocniejszy expander, ewentualnie drążek wkręcany do ściany dla bezpieczeństwa i masz naprawdę spoko zestaw.

nanoTECH

Posty: 11

 
Z siłowni po pewnym czasie zrezygnowałem na rzecz https://www.k-sport.com.pl/pol_m_Asortyment_SILOWNIA-ZEWNETRZNA-185.html. Siła rośnie na drążku niesamowicie. Zależało mi na tym, aby konstrukcja była mocno skręcona, odporna na wodę i żeby ręce się nie ślizgały w żadnym punkcie. To właśnie jest w tym zestawie. Można nawet worek bokserski wprowadzić i sobie boksować na podwórku. Jak dla mnie idealna forma aktywności fizycznej, jeżeli oczywiście masz warunki. Serio, już nie chodzę na zwykłe treningi, tylko kalistenika, a rosnę ostro. Jeszcze nigdy tak dobrej formy nie miałem.

beata77

Posty: 9

 
Mam dobre doświadczenia z czystymi hantlami i kamizelką obciążeniową. Chodzę czasami przy codziennych czynnościach, oczywiście niezbyt długo, żeby nie stwarzać ryzyka dla kręgosłupa.

Lupusx

Posty: 12