screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sterydy

Sterydy

Witam serdecznie, mam ogromny problem z nabraniem masy. Mam budowę ciała ektomorfika. Niestety stosowałem już specjalistyczne diety, chodzę na siłownię, wydałem na standardowe odżywki ogrom pieniędzy, a nic nie pomaga. Dla mnie to duży problem wizerunkowy, mam na tym tle kompleksy. Zastanawiam się poważnie nad zakupem sterydów, ale zupełnie nie wiem, gdzie się skierować po taki zakup, aby był bezpieczny. Może mi ktoś podpowiedzieć?

labuh

Posty: 9

 
Chodzę na siłownię 10 lat. Z przetrenowania sterydy anaboliczne mnie wyprowadziły wielokrotnie. Stosuję je z umiarem, a kupuję głównie przez internet. Mam sprawdzony sklep kupiesterydy.com/a>. Konsultowałem się nawet pod względem prawnym. Jako osoba fizyczna mogę spokojnie brać sterydy na własny użytek. Gorzej, jeżeli chcesz je wprowadzać na rynek. W każdym razie zasugerowany przeze mnie sklep ma całkowicie anonimowe płatności (Bitcoin) i zachowuje pełną oryginalność produktów. Nigdy nie zdarzyło mi się, aby coś nie doszło od nich.

Black_Riot

Posty: 10

 
Pamiętaj, że masz delikatniejsze i bardzo mocne sterydy. Na pierwszy cykl sugerowałbym coś lekkiego, chociażby metanabol. Jeżeli masz problem z regeneracją to nieźle sprawdzi się Winstrol.

dawid123

Posty: 16

 
Mi sterydy anaboliczne wyraźnie pomogły w leczeniu stawów. Używałem Metanabolu przez jakiś czas, no i przyznam, że pomógł mocno w regeneracji. Grunt, żeby skonsultować się z lekarzem lub innym doświadczonym specjalistą.

Iunae_Milt

Posty: 11

 
Jeżeli pojawiają się skutki uboczne to od razu odstawiasz preparat, regenerujesz się, robisz badania i ewentualnie wracasz. Przy pierwszym cyklu nigdy nie należy łączyć środków, bo musisz trochę przyzwyczaić organizm.

syrena88

Posty: 16

 
Jeżeli poprosisz to dobry trener personalny powinien ci rozpisać cykl na sterydy. Każdy turysta jest na „koksie” i nie ma, co do tego wątpliwości. Jeżeli racjonalnie używasz to skutki uboczne praktycznie się nie pojawiają. Trzeba również inwestować w preparaty ochronne.

Black_Riot

Posty: 16