screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

trener personalny

trener personalny

Chciałbym wybrać się zimą na szkolenia z jazdy na nartach/snowboardzie. Jaka firma realizuje tego typu wyjazdy?

eef12

Posty: 19

 
Fakt, powstało trochę firm, które robią takie kursy. Mnie osobiście się podobało na szkoleniu w Rzeszowskiej Akademii Sportu. Oni robią kursy dość często, nie ma problemu z terminami. Do tego nie jest też najdrożej. Polecam sprawdzić ich stronę www.akademiarzeszow.pl tutaj są ceny i szczegóły jak wyglądają kursy, ile godzin zajmują itd.

michas901

Posty: 19

 
Z tych ofert, które sprawdziłem to najlepiej wygląda propozycja kursu ze strony www.akademiarzeszow.pl. Tutaj się też zapisałem na październik na kurs na instruktora fitness. Ogólnie to mam znajome, które tutaj się uczyły i chwaliły jakość kursu, więc szkoła z polecenia powinna się sprawdzić ;-)

morssssik

Posty: 27

 
Z tego co wiem, to można dość tanio zrobić teraz sobie instruktora nordic walking a później z pracą nie będzie problemu, zwłaszcza na zachodzie. Mój kolega tak zrobił i teraz pracuje za eurosy...

666iber45

Posty: 23

 
Dobre opinie ma Rzeszowska Akademia Sportu. Ja tutaj kilka miesięcy temu robiłam kurs na instruktora fitness. Ceny konkurencyjne, kurs prowadzony zgodnie z najnowszymi trendami, świetnie przygotowana sala i materiały do treningu, ogólnie jestem zadowolona;-) Na swojej stronie – www.akademiarzeszow.pl mają całe info na temat kolejnych kursów. Pozdrawiam. Dora.

Gubuś234

Posty: 32

 
Warto poszukać, bo teraz akurat w lato to można trafić na dużo fajnych promocji na kursy. Ostatnio widziałam duże zniżki zwłaszcza na nordic walking i się poważnie zastanawiam nad takim kursem...

Snaco90

Posty: 23

 
No ja robiłem kurs na trenera personalnego w Rzeszowskiej Akademii Sportu i mogę ich polecić. Pełna profeska, jak to mówi młodzież;) Pełne zaangażowanie w szkolenie, dużo nowinek, kompleksowo. Terminy następnych kursów mają wypisane na stronie www.akademiarzeszow.pl. Oferta jest wszechstronna bo można się tu szkolić też na animatora, instruktora fitness itd.

Fafausik

Posty: 28