screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sprzęt sportowy

Sprzęt sportowy

Cześć, czy waszym zdaniem opłaca się tworzyć siłownię w domowych warunkach. Jeżeli tak to jakie akcesoria przede wszystkim sobie wstawić na taką siłownię?

Klarkaa45

Posty: 6

 
Pogadaj też z klubami sportowymi w twojej okolicy, bo czasami można się wymienić sprzętem lub coś zgarnąć w niskiej cenie, jak wymieniają. U mnie taka strategia bardzo się opłaciła.

GGregbard

Posty: 12

 
Bieżnia elektryczna w pokoju to jest super sprawa. Mieszkam na wsi, wszędzie psy biegają, to była dla mnie jedyna alternatywa, żeby utrzymać normalne tempo treningowe.

TomekK

Posty: 5

 
Od lat tylko k-sport i z ich poleceń korzystam, jeżeli chodzi o drobne udoskonalenia amatorskiej siłowni. Mają nawet sporo akcesoriów do rehabilitacji, do treningu dla początkujących. Jak trochę pokombinujesz to bardzo dobrą amatorską siłownie zbudujesz w przedziale 500 – 1000 złotych i ci w tym pomogą profesjonaliści.

namok

Posty: 9

 
Domowe ćwiczenia wymagają wygłuszenia, bo u mnie sąsiedzi się ciągle skarżyli na stukanie. Mata jakaś, czy ustalenie konkretnych warunków z sąsiadami bywa niestety koniecznością.

Kitas 

Posty: 5

 
Atlas do ćwiczeń jest tak naprawdę zbędny, bo przy dobrej technice większość zaawansowanych ćwiczeń można zrobić na ławeczce z hantlami.

dedykus

Posty: 20

 
Orbiterek mi się fajnie sprawdza, bo oglądam filmy i jeżdżę praktycznie całymi weekendami. Nie znam lepszego rozwiązania do szybkiego spalania tłuszczu.

Dyduchrr

Posty: 3

 
Mnie od lat wkurzał czas oczekiwania na maszyny treningowe. W domu nie masz tego problemu. Za około 2000 złotych to naprawdę można dużo rzeczy wyczarować, nawet w niewielkim pokoju

Oct714

Posty: 17