screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dobry trening personalny warszawa

dobry trening personalny warszawa

Jak skutecznie zejść z wagą bez efektu jojo? Macie może jakiś sprawdzonych trenerów personalnych, których metody pracy rzeczywiście dają stałe efekty?

Fifeczek2

Posty: 19

 
No fakt, dużo jest teraz trenerów personalnych do wyboru. Ja akurat aktualnie jestem pod okiem Michała z portalu www.trenujzmichalem.pl. Bardzo sympatyczny człowiek, zaangażowany w to co robi. Już udało mi się zrzucić 6 kg, ale to nie wszystko, bo równocześnie pracujemy nad sylwetką, żeby była jak najbardziej kształtna. Trenujemy różnie, ostatnio częściej w klubie, ale jak było ciepło to bardzo fajnie trenowało się outdoorowo.

johncena67

Posty: 12

 
No różnie z tymi trenerami może być, są ludzie bardziej zaangażowani w sprawę, i są tacy co trochę olewają, jak to w każdym zawodzie. Warto szukać, powodzenia!

Simer45

Posty: 26

 
Próbowałam już się chyba kilkanaście razy odchudzać, a ostatnio to pojechałam po bandzie bo kupiłam sobie nawet tabletki na odchudzanie. Dopiero teraz rozumiem, że tylko trening i dieta dają rezultaty, a tabletki do droga donikąd.

sgemino

Posty: 23

 
Jeszcze dietę to wiem mniej więcej jak sobie ustalić, ale treningi to bym wolał komuś powierzyć. Nigdy nie byłem specjalnie – pro sportowy :P

HalskiPol

Posty: 19

 
Hm, no trudna sprawa, bo każdy trener na co innego kładzie nacisk. Jednemu będzie odpowiadał taki typ trenowania, a innemu zupełnie inny. To bardzo indywidualna sprawa.

PucH2

Posty: 17