screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Obozy piłkarskie w Polsce

Obozy piłkarskie w Polsce

Mój najstarszy syn, sześcioletni Robert marzy, żeby zostać drugim Zlatanem ;)) Dlatego szukam dla niego profesjonalnej szkółki futbolowej. Polecicie kogoś, kto organizuje takie zajęcia? Oczywiście rywalizacja jest ważna, ale dobrze jakby zajęcia miały formę przede wszystkim dobrej zabawy!

FiKra

Posty: 17

 
Nie wiem gdzie prowadzą takie szkółki. W Anglii są one na porządku dziennym, nawet w najmniejszych miastach, a u nas to dopiero raczkuje.

ZaNK3R

Posty: 23

 
Dużo się zmieniło odkąd zbudowali te Orliki. Szybko powstają przy obiektach specjalne szkółki. W takiej Warszawie jest w czym wybierać, a nie wiem jak to w innych miastach wygląda.

szulmar

Posty: 24

 
Ja to jestem mega pozytywnie zaskoczony, że nawet w naszym kraju powstają takie w pełni profesjonalne szkółki dla dzieciaków. Myśmy zapisali młodego do Football Academy
. To sieć, mają ponad sto szkółek w całym kraju. Generalnie duży projekt, różne grupy wiekowe, możliwość wyjazdów na zagraniczne obozy. W tym roku syn jedzie z ekipą do Anglii i to nie byle gdzie bo do samego Liverpoolu!

krzychoo

Posty: 49

 
Mój syn to się wkręcił w pływanie. Ma wykupione zajęcia na miejskim basenie i widać, że mu to sprawia wielką radochę. W ogóle pływanie jest zdrowe np. na kręgosłup, a dzisiaj dzieci mają problemy ze skoliozą itd.

irek1981

Posty: 26

 
Nom, powoli też nad czymś takim myślę. Nie wiem, czy są szkółki dla 4 latków, ale czegoś takiego właśnie szukam. Trochę ruchu jeszcze nikomu nie zaszkodziło, a dla młodego organizmu to zbawienne!

adameczek2323

Posty: 34

 
Z tego co ja widzę to bardzo wysoki poziom i system nauki szkolenia wypracowali sobie w Football Academy - www.footballacademy
. Oni czerpią akurat z tych najlepszych, zagranicznych wzorców. Zapisałem tam swojego sześciolatka i widać, że chłopak ma niezłą frajdę z tych zajęć, a to jest najważniejsze. Zimą byli na feriach, na takim obozie w górach, latem też jest w planie wyjazd. Polecam każdemu rodzicowi!

kamroszczakk

Posty: 40

 
Marzeniem mojego ojca było, żebym ja został piłkarzem, ale nie wyszło. Teraz zachęcam swojego chłopaka do sportu. Znaleźliśmy jedną ofertę w tamtym tygodniu w necie i jesteśmy umówieni na pierwszy darmowy trening. Dam znać jak poszło!

Makus16

Posty: 16

 
Idzie ten trend na szkółki piłkarskie w modelu Angielskim do Polski i dobrze. Wcześniej nie miał kto tych dzieci uczyć gry to i wyników nie było. Teraz mogą trenować pod okiem kogoś wyszkolonego.

Babuska4

Posty: 26

 
Ja mam porównanie, bo mój syn chodzi na zajęcia sportowe, a syn mojego brata unika ruchu jak święconej wody. I mimo że to mój dzieciak ma więcej czasu zajętego – przez treningi, to i tak lepiej mu idzie w szkole. Jednak co prawda to prawda – w zdrowym ciele zdrowy duch i umysł!

Ron

Posty: 37