screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Sklep z odżywkami

Sklep z odżywkami

Cześć, czy znacie w Częstochowie sprawdzone sklepy z odżywkami dla sportowców. W sumie szukam bardziej działalności, która ma w ofercie dobre boostery testosteronu. Po całym dniu w pracy ciężko mi się zmotywować, aby pójść na trening. Muszę kupić sobie coś, żeby dało dobrego kopa energetycznego. Macie jakieś ciekawe pomysły?

syrena88

Posty: 7

 
Wiem, że w Częstochowie odżywki sprzedaje sklep fbb.pl. Na ich Facebooku dwa razy za udostępnienie posta wygrałem zestaw odżywek, głównie klasyczne białko. Praktycznie cyklicznie organizują różne konkursy i nie ma w tym żadnej ściemy.

Dzidzia

Posty: 11

 
Obowiązkowo bierz kreatynę. Na 3 miesięcznym cyklu 4 kg mięśni zrobiłem i to teraz pompa trzyma.

Duzyyy45

Posty: 29

 
Najlepiej to brać suplementy w zestawach, bo wychodzi wtedy znacznie taniej. Na początku to poluj na zestawy, gdzie jest shaker, bo bez niego ani rusz :P

Klarka34

Posty: 7

 
Połącz koniecznie odżywki z dobrą dietą i obowiązkowo odrzuć alkohol. Strasznie źle reaguje z większością suplementów diety.

EkstraIBM

Posty: 28

 
Po ośmiu godzinach pracy chodziłem na siłkę jeszcze, ale bez boostera testosteronu bym nie dał rady, dlatego polecam dla wszystkich osób aktywnych fizycznie.

Art3q

Posty: 18

 
Na mnie najlepiej działają multiwitaminy. Biorę przed i po treningu witaminy. Przyznam, że znacznie lepiej się czuję. Witamin nawet chyba nie da się przedawkować, bo nadmiar z moczem się usuwa. Jak dla początkującego to witaminy obowiązkowa sprawa. Szybsza regeneracja i psychika ci się nie zmarnuje.

Welinka

Posty: 25

 
Praktycznie każdy sklep z suplementami powinien mieć dział promocji. Ja inwestuję w suplementy delikatnie uszkodzone, gdzie przeceny dochodzą do kilkudziesięciu procent nawet. Warto takich działalności poszukać, jeżeli zależy ci na kasie. Pozdrawiam.

Madzia

Posty: 17

 
Uważaj tylko na chemiczne przedtreningówki, bo mogą zaszkodzić w trakcie treningu. Lepiej się wspierać czymś naturalnym, chociażby kapsułkami zielona herbata i kompleksami multiwitaminowymi.

gregcie@

Posty: 14

 
Mi dobrze energię na treningu poprawiają izotoniki. Teraz możesz sobie kupić rozpuszczane z wodą, o intensywnym smaku. Nie radzę jednak z nimi przesadzać na co dzień, bo bez treningu potrafią jednak wyrobić większy brzuszek ;)

Marko

Posty: 12