screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Urządzenia do skutecznego odchudzania

Urządzenia do skutecznego odchudzania

Jakie znacie dobre patenty na pozbycie się nadwagi? :) Tylko nie piszcie o bieganiu :P W telewizji widziałam jakieś pasy wibracyjne, maty, takie rzeczy. Czy to działa? Skąd polecacie zamówić?

Asiaa56

Posty: 16

 
Mojej babci to by się przydały takie wibrujące urządzenia. Ona to musi schudnąć, bo wyniki badań ma nie najlepsze. Szukam dla niej w sumie jakiś ćwiczeń, która mogłaby wykonać sama...

Chiny12

Posty: 35

 
Moja koleżanka chyba ma coś takiego w domu. Widziałam jak ćwiczy kiedyś. Mięśnie jej latały mocno, jak stawała na swoją matę ;)) Mogę ją zapytać skąd zamówiła. Na razie, do później!

Gurugum

Posty: 28

 
Od dawna chciałam kupić dla siebie matę wibracyjną, ale nie mogłam trafić na coś odpowiedniego. Dopiero ostatnio mi znajoma poleciła matę Power Board ze strony www.casada.pl/Products/33/Power-board i to kupiłam. Dobra rzecz, korzystam już od roku i nic się nie psuje, nic nie trzeszczy. Platforma to niemiecki produkt, więc pewnie dlatego tak dobrze się trzyma. Wolę kupić coś lepszego, nawet drożej, niż badziewie z Chin....Pozdrawiam.

CzarnyBlant

Posty: 18

 
Różne się słyszy opinie na temat takich wynalazków. Najlepiej to samemu wypróbować i ocenić. Moja koleżanka coś w tym stylu ma w domu i nie słyszałem żeby narzekała

bertys

Posty: 22

 
Swego czasu było dużo reklam w tv takiego sprzętu. Pasy wibracyjne, jakieś maty...nie wiem na ile to działa, bo nigdy nie miałem okazji przetestować takiego sprzętu. Ciekawe w sumie.

xacax

Posty: 15

 
Rozglądam się właśnie za czymś takim i już kilka sklepów sprawdziłam. Cenowo są duże rozbieżności. Sama już nie wiem, czy wyższa cena to w tym wypadku atut, czy nie ma sensu przepłacać?

BigM92

Posty: 26

 
Nawet kilka miesięcy temu myślałam, czy by nie zakupić sobie takiej maszyny wibracyjnej. Widziałam nawet gdzieś w markecie w promocji była. Ale zrezygnowałam, jednak zajrzałam na konto i dałam sobie spokój...;)

Cronxxx

Posty: 38

 
Nom, ja to powiem, że jeszcze kilka lat temu to nie było w kraju zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o urządzenia do ćwiczeń w domu, a teraz naprawdę można sensowne rzeczy znaleźć, zwłaszcza w sklepach online.

Ticket2Hell

Posty: 23