screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

SZUKAM księgarni z książkami o treningu i fitnesie

SZUKAM księgarni z książkami o treningu i fitnesie

Nie wiem dokładnie co szukać, niemniej jednak wymagam księgarni jaka oferuje książki o Pilatesie. Najlepiej w sumie jakieś ogólne wiadomości. Dziękuję bardzo za wszelką pomoc.

syczybobrr

Posty: 33

 
Jak zdawałam egzamin do AWFu w Katowicach to odszukałam taką księgarnię http://sporty.pl/sporty/index mają nawet osobny dział dla AWFu w Katowicach więc aż mi się miło zrobiło jak to zobaczyłam. Polecam Tobie zerknąć tam, albowiem jest tanio i jest szybka wysyłka a to dla studenta się dość mocno liczy. Co do ceny przesyłki to nie pamiętam, ale gdzieś tam na stronce winno być podane, a jak nie ma to kup coś na próbę w sensie w formularzu ci pokaże ile masz do zapłaty.

JasioJasio

Posty: 34

 
Idealne pytanie nie jest złe, ale ja chyba nie jestem tą osobą, która powinna na nie odpowiedzieć. Generalnie mój dział zainteresowania to filozofia więc zdeczko odrebna dziedzina wiedzy. Ja kupię książki albo w sieci (nie zawsze w jednym miejscu) albo korzystam z biblioteki naukowej w centum. W Gdyni jest taka jedna gdzie jest dużo na mój ukochany temat, o sporcie to nie wiem, no ale myślę że w każdym mieście należałoby wiedzieć co jest na stanie twojej biblioteki.

kamel

Posty: 34

 
Jak zdawałam egzamin do AWFu w Katowicach to odnalazłam taką księgarnię http://sporty.pl/sporty/index mają nawet osobny dział dla AWFu w Katowicach więc aż mi się miło zrobiło jak to zobaczyłam. Polecam Tobie zerknąć tam, bo jest tanio i jest szybka wysyłka a to dla studenta się dość mocno liczy. Co do ceny przesyłki to nie pamiętam, niemniej jednak gdzieś tam na stronce powinno być podane, a jak nie ma to kup coś na próbę w sensie w formularzu ci pokaże ile masz do zapłaty.

Mikusińska

Posty: 50

 
Ja kupowałam książki o fizykoterapii w księgarni sportowej w necie. Częstokroć mają tam ciekawe promocje więc zaglądam z chęcią. http://sporty.pl/ksiazki/fitness/1221 tu masz dział, który ciebie interesował. To za co sobie chwalę tę ksiągarnię to szybka wysyłka i to, że można do nich napisać i się o coś zapytać i oni ci doradzają. Rzadko kiedy można natrafić na sklep internetowy gdzie ktoś naprawdę ci doradza co ci się opłaca kupić, wszędzie raczej wciskają wszystko co mogą.

Jooozek

Posty: 35

 
Ja nie lubię czytać, wolę filmy oglądać jeśli chodzi o takie tematy, no lecz nie wątpię, iż w necie coś odszukasz. Jak nie po polsku to może coś po angielsku będzie. Jak znasz angielski to generalnie możesz znaleźć książki na każdy temat jaki Ci się podoba, więc albo naucz się dobrze neta przeszukiwać albo naucz się jezyka – jak dla mnie proste ;-)

Życzę powodzenia w szukaniu i owocnego czytania i zdobywania wiedzy.

Krzyś3232

Posty: 40

 
O jejku o tej godzinie to ja nie myślę więc ci nie powiem.

generalnie weszłam na forum tylko zbadać swój ostatni wątek, który śledzę, lecz tak żeby ciebie pocieszyć w poszukiwaniach to generalnie wiem że istnieje coś takiego jak księgarnia sportowa chociaż ja książek nie kupuję, jak już to wypożyczam z wypożyczalni w moim mieście. Dasz radę, generalnie jak poszukasz – to coś znajdziesz.

uiids

Posty: 44

 
Dla siostry ostatnio zamawiałam książkę z medycyny tutaj http://sporty.pl/sporty/index ogólnie jest to księgarnia sportowa, ale i mają książki z psychologii i fizykoterapii i nie wiem czy dokładnie to co pragniesz, ale zobacz. Ja na tę księgarnię weszłam i szukałam konkretnej książki jaką siostra chciała, bo ona internetu nie ma i sobie zapisałam w ulubionych, bowiem widzę, że wychodzi taniej niż u mnie na mieście.

Klarcia34

Posty: 32