screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Dla sportowców

Dla sportowców

Biegam amatorsko, często też śmigam na rowerze. Wiadomo, teraz sezon :) Nie chcę mieć jednak przeciążonych kieszeni, ale nie wiem, jak sobie z tym problemem poradzić. Może mi coś ciekawego podpowiecie?

atomek_25

Posty: 25

 
Są jeszcze nesesery, które przypinasz przez pas, ale kieszeń wydaje się o wiele rozsądniejsza i lżejsza.

Alexiii

Posty: 27

 
Hejo :) Dobrze trafiłeś. Ja śmigam, mając założoną na nadgarstku bardzo wygodną kieszeń, którą kupiłem przez www.banjees.com.pl. Bardzo dobra oferta, kieszenie odporne, dobrze się je zapina, nie spadają w czasie biegania. Niedawno zbudowali profil na FB. Na pewno niedługo trafisz ciekawą promocję. Możesz poczytać więcej tu www.facebook.com/RuchWolneKieszenie.

Mmatckhew

Posty: 36

 
Lepiej nie nosić zbyt wielu rzeczy podczas treningu. Ostry dyskomfort i po kilku kilometrach biegu czujesz jednak ciężar telefonu i portfela.

atomek_25

Posty: 25

 
Za około pięćdziesiąt złotych kupisz wygodną kieszeń na przedramię, która posłuży ci kilka lat nawet. Na podstawie kupionego projektu, będziesz mógł nawet samodzielnie coś później uszyć.

Marko

Posty: 37

 
Kup dodatkową kieszeń na nadgarstek, idealnie dopasowaną do kształtu ciała przez www.banjees.com.pl . Najlepsze teraz rozwiązanie dla osób aktywnych.

kryzys

Posty: 25

 
Ja mam iphone 5 i biegam z nim. Bałem się jego uszkodzenia, ale wystarczy, że kupisz sobie kieszeń na nadgarstek i ją, np. ukryjesz pod termoaktywną koszulką z długim rękawem. Nikt nie będzie widział z czego korzystasz podczas biegania. Możesz zapoznać się z dobrą ofertą tu www.facebook.com/RuchWolneKieszenie lub na stronie www.banjees.com.pl . Polecam. Będziesz zadowolony.

3czex

Posty: 26

 
Tylko zapinana kieszeń na ramię rozwiąże twój problem. Polecałbym wykonanie z warstwą poliuretanu. Kieszeń będzie odporna na warunki atmosferyczne.

Dyduszek

Posty: 26