screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Znacie dobre biuro rachunkowe?

Znacie dobre biuro rachunkowe?

Witam.
Czy każde biuro rachunkowe ma w swojej ofercie reprezentowanie w US czy ZUS? Mam trochę problemów i szukam opinii i adresów takich biur.

Sprawa pilna! Dzięki!

Kruk

Posty: 15

 
Tu http://biuronastart.pl masz rzetelną pomoc. Jest to sprawdzone przeze mnie biuro rachunkowe, które pomaga od podszewki. Ja też z niego korzystam.

Marlenka33

Posty: 27

 
Mnie również księgowość prowadziła Pani Małgosia:) i doprowadziła mnie do ruiny. Teraz korzystam z usług fachowego biura rachunkowego. I mam wreszcie spokojny sen i nie martwię się.

grzes3345

Posty: 12

 
Ja nie radziłam sobie z rozliczeniami VAT, skorzystałam z biura rachunkowego. Wszystko poszło sprawnie, pomogli odkręcić to, co ja sknociłam. Teraz korzystam z ich usług.

raptofil

Posty: 25

 
Ja radzę sobie jakoś sama. Bez wątpienia wiem, że istnieją powody, dla których biuro rachunkowe staje się dla niektórych koniecznością. Być może kiedyś przyjdzie i na mnie ten moment. Oby jednakże nie:)

Oct714

Posty: 11

 
Proponuję korzystanie z usług biura rachunkowego. Miałem problemy, zagmatwałem się konkretnie wraz z „przyjaciółką księgową”. Teraz korzystam z usług profesjonalistów. To właśnie dzięki nim nadal prowadzę biznes. Polecam wszystkim, którzy są w problemie lub poszukują biura, bo z góry wiedzą, że sami nie dadzą sobie rady. Pozdrawiam.

Hoteowo24h

Posty: 15

 
Jak ma się jakieś kłopoty z prowadzeniem księgowości, to obsługa księgowa 24 h on-line, jaką proponuje biuro rachunkowe jest jedyną deską ratunku. Dodatkowo można korzystać z innych usług. Wcale nie wychodzi taka obsługa drogo. Ofert w internecie jest niezwykle dużo, zarówno jest wybór.

Jasio234

Posty: 2