screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

jakie biuro nieruchomości Warszawa

jakie biuro nieruchomości Warszawa

Mam do wynajęcia mieszkanie na górnym Mokotowie, w apartamentowcu, przygotowane w wysokim standardzie, 3 pokoje i nieco ponad 70 metrów. Chciałbym to wynająć, ale nie chce szukać sam najemcy więc jeśli ewentualnie macie jakąś sensowną firmę, która zajmuje się nieruchomościami premium i możecie pod tym kątem coś polecić to dajcie znać.

Mix-

Posty: 2

 
Mam wrażenie, że jeśli chodzi o rynek nieruchomości premium to tutaj nie jest łatwo, będzie trzeba mieć kogoś kto faktycznie się tym tematem zajmuje, ma w tym zakresie doświadczenie i będzie w stanie zaproponować jakąś opcję, która sprawi, że promowanie takiej nieruchomości stanie się łatwiejsze.

Lupusx

Posty: 8

 
Promowanie oferty w charakterze nieruchomości luksusowej wymaga czegoś więcej niż serwisu z ogłoszeniami i tutaj musisz mieć faktycznie jakaś witrynę, gdzie będzie można się dobrze zaprezentować. Więc moim zdaniem warto poszukać kogoś kto się nieruchomościami na co dzień zajmujem zna rynek i wie jak przygotować ofertę, by do klienta trafić.

wiesław11

Posty: 11

 
Przy nieruchomościach o charakterze luksusowym warto nie tylko promować się w serwisach ogłoszeniowych, ale też na jakichś branżowych portalach, magazynach, wtedy ewentualnie dotarcie do klienta premium także stanie się łatwiejsze. Więc ten element wydaje mi się, że warto mieć na uwadze i również to planować w należyty sposób.

wicher45

Posty: 12

 
Na pewno przy mieszkaniach, apartamentach premium bardzo istotne będzie między innymi to jak będą one promowane więc wydaje mi się, że ten element faktycznie musi być brany pod uwagę i ostatecznie będzie miał wpływ na to czy znajdzie się kupca czy najemcę. Warto korzystać z biura, które w takich nieruchomościach się specjalizuje.

Booss23

Posty: 4

 
Zwykłe ogłoszenia to nie mają sensu, bo klienci premium zupełnie inaczej szukają dla siebie ofert i jak chcesz promować swoją ofertę to musisz mieć taką możliwość, by właśnie do klientów premium trafić a to wcale nie jest taki proste. Jest w tym zakresie spora konkurencja, ale też trzeba się umieć w tych ramach jakoś przebić.

Duzydom

Posty: 3

 
Dobre biuro nieruchomości będzie w stanie zagwarantować profesjonalna obsługę przede wszystkim jeśli chodzi o promowanie oferty. Tutaj przy nieruchomościach premium jest to faktycznie bardzo istotne jak będzie to robione więc warto mieć to na uwadze i faktycznie warto się zdecydować na taką propozycję.

Grabow12

Posty: 12

 
Jeśli chodzi o moje doświadczenia to uważam, że przy nieruchomościach, które mają standard premium jednak warto mieć też kogoś kto się takimi właśnie nieruchomościami zajmuje na co dzień i ma w tym zakresie doświadczenie. To istotna kwestia, dzięki której ostatecznie będzie można oczekiwać, że uda się dotrzeć do klienta.

tomeix

Posty: 13

 
Z mojej perspektywy mogę podpowiedzieć, że do nieruchomości premium warto mieć też biuro, które się takimi nieruchomościami zajmuje, ma doświadczenie w obsłudze i zagwarantuje faktycznie działanie na wysokim poziomie. Istotne będzie między innymi to jak będzie wyglądać sama prezentacja nieruchomości, czy uda się w gust potencjalnego klienta trafić.

TeS

Posty: 19

 
Profesjonalna oferta jeśli chodzi o obsługę nieruchomości o luksusowym charakterze jest za pośrednictwem biura https://vilea.pl/. Zajmują się typowo takimi nieruchomościami, świetnie znają rynek, bardzo duże doświadczenie po ich stronie. Jeśli szukasz kogoś kto będzie w stanie nieruchomością właściwie się zająć to na pewno na nich będzie można liczyć.

Makus16

Posty: 16