screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

adwokat w zielonej górze, poleci ktoś ?

adwokat w zielonej górze, poleci ktoś ?

Pilnie potrzebne mi są porady prawne w zielonej górze, ale kompletnie nie mam pojęcia co jest ważne podczas wyboru. Moglibyście mi w tym pomóc i doradzić? Będę Wam bardzo wdzięczny za każdą odpowiedź.

Trener

Posty: 1

 
Jeżeli chodzi o odszkodowania w zielonej górze to polecam Wam wejść na tę stronę: https://kancelaria-wiszniewska.pl/odszkodowania.html i sięgnąć z tej firmy.

Antekkk

Posty: 4

 
W przypadku jakiejś sprawy w sądzie naprawdę bardzo Wam polecam skorzystać z adwokata w zielonej górze, ponieważ z nim wygranie sprawy będzie o wiele łatwiejsze.

Motospec

Posty: 5

 
Jeśli chcecie wybrać dobrego prawnika w zielonej górze to zwracajcie uwagę na to czy podczas rozmowy patrzy Wam w oczy – ma to ogromne znaczenie, bo świadczy o jego pewności siebie, czyli również o tym, że zna się na temacie.

Lalka

Posty: 12

 
Zawsze, gdy jest mi konieczny adwokat w zielonej górze to staram się chodzić do tej samej osoby. Odszukałam ją kiedyś poprzez przypadek w Internecie i muszę przyznać, że jest ona konkretna i przede wszystkim wie co robi oraz zna się na rzeczy, a w przypadku spraw sądowych jest to niezwykle znacząca kwestia.

Klarkaa45

Posty: 2

 
Znam się z jednym prawnikiem w zielonej górze, więc jeśli ktoś z Was by czegoś potrzebował to skontaktujcie się ze mną w wiadomości prywatnej. Jest to osoba zaufana i z ogromnym doświadczeniem przez co na pewno szybko rozwiąże Wasz nawet najtrudniejszy problem.

wieszdo87

Posty: 6