screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

odszkodowania Zielona góra, znacie kogoś?

odszkodowania Zielona góra, znacie kogoś?

Znacie prawnika w Zielonej Górze, który może mi pomóc w sprawach dotyczących odszkodowania? Przyznali mi tak niską kwotę odszkodowania, że ogarnia mnie śmiech. Nie mam zamiaru tego tak zostawić, dlatego potrzebuje pomocy prawnej.

łał45

Posty: 1

 
Korzystałem z dobrego adwokata z Zielonej Góry, którego znalazłem na https://radcaprawny.net.pl. Zajmował się wieloma sprawami w naszej firmie, dlatego mogę go polecić.

numiś45

Posty: 5

 
Bez adwokata nie ma żadnych szans. Walka w sądzie nie jest bezproblemowa, wobec tego ktoś, kto się tym zajmuje musi mieć bardzo olbrzymie doświadczenie. W ten sposób można uzyskać najlepsze efekty, a na tym nam przecież zależy.

zenek744

Posty: 8

 
Bez adwokata nie ma żadnych szans. Walka w sądzie nie jest łatwa, dlatego ktoś, kto się tym zajmuje musi mieć bardzo duże doświadczenie. W ten sposób można uzyskać najlepsze efekty, a na tym nam przecież zależy.

DaNceR

Posty: 12

 
Wybiera się najlepszego prawnika, albowiem to przynosi efekty. Może i trzeba mu zapłacić, niemniej jednak uzyskamy to wszystko, na czym tak niezwykle nam zależało.

Sylfa

Posty: 21

 
Mieliśmy adwokata z Zielonej Góry, który zajmował się windykacją i naprawdę był w tym dobry. Znał się bardzo dobrze na prawie, dlatego zajmował się nawet bardzo trudnymi sprawami. Znajdę do niego jakieś namiary to Wam podam. Według mnie to najlepszy specjalista w tych sprawach.

elusia

Posty: 4