screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

dobry stomatolog Toruń

dobry stomatolog Toruń

Cześć, czy możecie mi powiedzieć, jak się czujecie po odbudowie uzębienia? Szukam głównie osób, które przeszły metamorfozę uśmiechu w Toruniu i pomogą mi podjąć decyzję. Niestety u mnie leczenie stomatologiczne mocno zaniedbane przez ostatnie lata, dlatego się trochę boję.

Yewose

Posty: 1

 
Chyba właśnie do nich się wybiorę, bo mają masę pozytywnych opinii. Widzę również, że bez problemu można dotrzeć do kwalifikacji lekarzy. Przydatna sprawa.

Alexxisss

Posty: 31

 
Zauważyłam, że mam tendencję do sprawdzania wszystkich zębów. Już miała przypadek, że sobie takim ruszaniem zęba uszkodziłam. Warto monitorować, co się dzieje na rynku stomatologicznym. Do nas generalnie przyjeżdżają klienci zagraniczni, więc jakość wysoka.

WTFurdoin

Posty: 2

 
Dobre oceny mają nie bez powodu, bo ich cała kadra praktycznie rozwija się na konferencjach międzynarodowych, ciągle pracują nad technologicznymi udoskonaleniami i to widać. Wszystko się pozytywnie na zdrowiu pacjentów odbija, a większość do tego gabinetu po prostu wraca.

Joe

Posty: 2

 
Też mam z nimi doskonałe doświadczenia. Jedna z niewielu klinik, gdzie można się umówić na metamorfozę uśmiechu, a zabiegi przeprowadzić ze znieczuleniem, które nieco dłużej działa i nie wywołuje żadnego dyskomfortu. Dla mnie to podstawa leczenia stomatologicznego.

sertus

Posty: 8

 
Leczyłam się u nich, a teraz chodzimy z całą rodziną. Protezy, mosty, wybielanie, co chcesz. Widziałam u nich ludzi, którzy przychodzili z takimi wadami, że wręcz nie mogłam uwierzyć. A później z białymi zębami wychodzili :) Akurat przykłady, które prezentują to wszystko prawda.

file444

Posty: 5

 
Wydaje mi się właśnie, że solidne wypełnienie w stomatologii zachowawczej w żadnym przypadku nie powinno zmieniać koloru, ale to już trzeba trochę w siebie zainwestować.

Niciuśś98

Posty: 5

 
Mam dobre doświadczenia z metamorfozą uśmiechu w https://kse.dental/. Diagnostyka na miejscu, znieczulenie, co chcesz. Masa materiałów do wyboru, także w wersji premium. Pacjent najważniejszy. Czuć kulturę i zaufanie pacjenta do lekarza.

100%UP

Posty: 3

 
Lepiej wydać i zapomnieć o problemie niż bujać się pół życia z powracającym bólem, albo brakami wizerunkowymi. Tak szczerze mówiąc drogie leczenie stomatologiczne to robisz prawdopodobnie raz w życiu. Później wystarczy tylko regularnie się kontrolować.

weryl77

Posty: 2