screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

studio masażu Kraków

studio masażu Kraków

Jakie studia masażu w Krakowie polecacie i czy jesteście zadowoleni z wyników? Poza tym jaki rodzaj masażu na początek waszym zdaniem? Interesuje mnie najbardziej ulga dla kręgosłupa, od pracy siedzącej. Nie chcę się zaniedbać, a słyszałem od kilku osób już, że masz faktycznie pomaga, nawet w niektórych przypadkach lepiej od klasycznej rehabilitacji.

englandrm

Posty: 1

 
Masowałam się w studio Dewi. To gabinet masażu z Krakowa. Przyznam, że chodziłam z problemem bolącego kręgosłupa i barków. Dochodziło mi już do głowy praktycznie. Ciężko mi było wysiedzieć. Po 5 sesjach masażu klasycznego i dwóch tantrycznego, takiego bardzo, a to bardzo zmysłowego w końcu się zrelaksowałam. Po pierwszym masażu cały dzień przespałam, tak mi dobrze było :) Warto spróbować. Dużo ludzi chodzi. Normy higieniczne zachowane w 100% i mocno tego teraz pilnują.

inhuman

Posty: 3

 
Po drobnym urazie kręgosłupa, w okolicach szyi tam chodziłam i mi pomogli lepiej od fizjoterapii tak naprawdę.

Julian

Posty: 3

 
Jak brakuje Ci kobiecego, nieoceniającego dotyku to masaż tantryczny według mnie się sprawdzi. Wielu mężczyznom nieśmiałym coś takiego się poleca.

hmielus

Posty: 6

 
Nie wierz w masaże erotyczne stricte tylko idź do profesjonalnego studia, które dba o całe ciało pacjenta. To jest zupełnie inna jakość opieki.

propek1

Posty: 10

 
Wiem, że u nich możesz się nawet na masaż twarzy umówić. Bardzo fajna, specyficzna sprawa, a niewielu masażystów potrafi. Siedzę całymi dniami w dość niewygodnej pozycji, a tylko masaż leczniczy i tantryczny utrzymuje mnie w formie.

Rico

Posty: 2

 
W parze fajnie masaż wygląda z nagą masażystką. Dość ciekawy klimat, zachowane normy higieniczne, zupełnie inaczej się w ciele czujesz i w głowie. Jak poszukujesz nowych doświadczeń to powiedzmy masaż Lomi Lomi, albo bezpośrednio tantryczny.

Kleooo6

Posty: 3

 
Niektóre rodzaje masażu wydają się stricte erotyczne, ale takie nie są, więc musisz bardzo uważać na to, co robisz w takim gabinecie. Lepiej wyjść z pozycji maksymalnego szacunku do masażystki. To ciężka praca, wymaga zaangażowania i włożenia realnej siły fizycznej w celu odprężenia pacjenta.

Babeczka

Posty: 4

 
Świetne masażystki tam w Krakowie pracują i wiem, że klientom starają się przydzielać do tych ulubionych, jak ktoś ma. Na pierwszy raz zaufaj im, bo jednak trzeba na początku trafić do dobrego masażysty.

Gargamel5

Posty: 5