screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

powiększanie ust w Marbella, polecicie ?

powiększanie ust w Marbella, polecicie ?

Słyszałam ostatnio, że zabiegi medycyny estetycznej wykonują w Hiszpanii. Z tego, co kojarzę to Marbella z tego słynie. Zależy mi, na jakości, a nie na kosztach. Jeśli ktoś z zabiegów korzystał to, kogo konkretnie poleca?

wieszdo87

Posty: 2

 
Można robić różne zabiegi w mieście Marbella. Oni tam naprawdę są bardzo dobrze przygotowani. Jakoś im bardziej ufam niż naszym specjalistom. Widać ze mają same znane gwiazdy, które korzystają z tych zabiegów. Byłam dwa razy i na pewno jeszcze tam wrócę.

Phylu

Posty: 2

 
Mnie się marzą piękne usta, ale na razie nie mam na to czasu. Może w przyszłym roku się wybiorę. Akurat jadę do Hiszpanii to przy okazji można załatwić przyjemne z pożytecznym. Już nie mogę się tego doczekać.

Black_Riot

Posty: 3

 
Można robić różne zabiegi w mieście Marbella. Oni tam naprawdę są bardzo dobrze przygotowani. Jakoś im bardziej ufam niż naszym specjalistom. Widać ze mają same sławne gwiazdy, jakie korzystają z tych zabiegów. Byłam dwa razy i na pewno jeszcze tam wrócę.

Klara323

Posty: 12

 
Od lat korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w mieście Marbella. Zawsze tak planuje wyjazd żeby spędzić tam wakacje. Porównywałam zabiegi bótoxu w marbella z innymi miastami i Marbella wygrywa. Cena atrakcyjna, miła obsługa, krótkie terminy. Według mnie nie ma lepszego miejsca do zabiegów i ich polecam.

bobuś34

Posty: 2

 
Słyszałam, iż powiększanie ust w Marbelli jest tanie. Nawet jak się wliczy dojazd to wychodzi taniej niż w niejednej klinice w Polsce. To, zatem jadę tam za tydzień. Opowiem Wam jak wrócę, które udało mi się uzyskać efekty. Może przy okazji doradzą mi inne ciekawe zabiegi? Zobaczymy.

olgierd33

Posty: 12

 
Nigdy w przypadku zabiegów nie patrzy się na cenę. Medycyna estetyczna to skuteczne zabiegi, ale tylko wtedy, kiedy używa się do tego odpowiednich komponentów. To kosztuje sporo.

ZaNK3R

Posty: 30

 
Polecam zabiegi bótox w marbelli w http://www.marbea.es/shop/. Znają się na tym bardzo dobrze. Znam kilka osób włącznie ze mną, które są zadowolone z efektów.

Yuri20

Posty: 2

 
Korzystałam z różnych zabiegów z kwasem hialuronowym w Marbella i jestem zadowolona. Nie mam zmarszczek, a usta mam piękne i jędrne. Super jak dla mnie.

Black_Riot

Posty: 12

 
Nigdy takich zabiegów nie robiłam, ale ma blisko do Marbelli, dlatego mogę sprawdzić, kto się tam tym zajmuje i prześle Wam namiary. Znajomy na pewno robią sobie w tym mieście zabiegi i są zadowoleni. Mnie na razie nie są jeszcze potrzebne, ale kto wie?

bartek33

Posty: 4