screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

depilacja laserowa w Gdańsku, oferta

depilacja laserowa w Gdańsku, oferta

Nie wiem czy warto iść na depilacje laserową w Gdańsku? Byliście w jakimś salonie, który jest polecany? Trochę się boję i najpierw chyba wolę odbyć jakieś konsultacje, bo nie wiem czy nie mam jakiś przeciwskazań.

dziubbek56

Posty: 2

 
Jest salon depilacji laserowej w Gdańsku, który robi to rzeczywiście fachowo. Podam Wam późnij namiary jak do nich można będzie trafić.

Motospec

Posty: 4

 
Dawno temu jak laser były nieco gorsze byłam na takim zabiegi, ale bolało. Nie wytrzymałam zbyt długo i właściwie po pierwszym się zakończyło. Dla mnie to zbyt mało komfortowe, dlatego nie polecam innym. Może dzisiaj jest inaczej? Nie wiem.

Marko

Posty: 5

 
Kobiety w ciąży czy kobiety, które karmią nie mogą się poddawać takim zabiegom. Przeciwskazań jest sporo, wobec tego najlepiej jest się zgłosić do specjalisty na konsultacje, a wszystkiego można się wówczas dowiedzieć.

Sewerynus

Posty: 11

 
Z depilacji laserowej w Gdyńsku korzystałam tutaj https://prive-club.pl/kosmetologia/depilacja-laserowa/ i jestem naprawdę bardzo zadowolona.

Dzidzia

Posty: 4

 
Dla mnie osobiście depilacja laserowa w Gdańsku przebiegła super. Wybrała specjalistów ze znieczuleniem, dlatego, mimo iż miała depilowaną twarz to nic nie czułam. Polecam takie rozwiązanie, albowiem zwykle to jest mało przyjemne uczucie.

pawel253

Posty: 7