screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

ubezpieczenia szkolne dla dziecka, poleci ktoś ?

ubezpieczenia szkolne dla dziecka, poleci ktoś ?

Zainteresował mnie bezpieczny dom rodzina i zastanawiam się nad tym, jakie wybrać ubezpieczenie? Czy biorąc je w jednym towarzystwie ubezpieczeniowym można będzie na tym zyskać jakieś zniżki czy coś takiego?

serum45

Posty: 1

 
Nie myślałem w ten sposób o przyszłości dziecka żeby kupować ubezpieczenie. Raczej człowiek się skupia na tym żeby mu zapewnić jak najlepsze warunki i wykształcenie.

kryzys

Posty: 25

 
Rodzic dobrze wie, iż bezpieczna przyszłość dzieci jest niesłychanie ważna. Tylko nie zawsze nas na to stać. Tym, którzy się wydaje, iż otrzymujemy pieniądze od rządu i na wszystko wystarczają są w błędzie. Dziecko to o mnóstwo więcej pieniędzy miesięcznie niż pięćset pln. Nie ulega wątpliwości, jeśli ktoś o takie dziecko naprawdę dba.

MiSER

Posty: 3

 
Więcej na temat bezpiecznej przyszłości dziecka odszukacie na https://dlamojejrodziny.pl/przyszlosc-dziecka-dzieci.html i pożądane byłoby się w te informacje zagłębić.

Miki

Posty: 2

 
Mam ubezpieczenie na samochód, bo jest obowiązkowe. Innych nie mam. Dzieci mamy dorosłe, dlatego ten problem mnie nie dotyczy. Czy warto płacić? Wszystko zależne będzie od tego, jakie towarzystwo ubezpieczeniowe się wybiera. Warto to dokładnie sprawdzać.

syrena88

Posty: 4

 
Mam ubezpieczenie na samochód, bo jest obowiązkowe. Innych nie mam. Dzieci mamy dorosłe, dlatego ten kłopot mnie nie dotyczy. Czy warto płacić? Wszystko zależne będzie od tego, które towarzystwo ubezpieczeniowe się wybiera. Pożądane byłoby to dokładnie sprawdzać.

Lupusx

Posty: 3

 
Słyszałem sporo o ubezpieczenie oszczędnościowym dla rodziny, niemniej jednak jakoś nigdy nie interesowałem się tym na poważnie, dlatego nie pomogę uzyskać informacji.

aliotos

Posty: 2

 
Im człowiek jest starszy tym niezwyklej powinien myśleć o ochronie życia 55 plus. To nie są żarty. W Polsce mnóstwo osób tego wieku nie dożywa. Na nieszczęście, lecz te średnie wieku w Polsce są zawyżane przez osoby, jakie przeżyły wojny. My już mamy kłopot, aby do tego wieku dożyć.

Boberek5

Posty: 28