screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

U kogo ubezpieczyć samochód

U kogo ubezpieczyć samochód

Szukam jakieś sensownej oferty jeśli chodzi o ubezpieczenia. Mam kilka polis między innymi ubezpieczenia na życia, samochód, dom i tak się zastanawiam, czy ewentualnie jakąś lepsza cenowo ofertę dałoby się znaleźć. Więc jak ktoś z Was się tym zajmuje, albo macie dobrego agenta do polecenia to dajcie znać

Booss23

Posty: 1

 
Szukaj sobie firmy, która prowadzi biuro ubezpieczeń i ma oferty różnych firm. To lepsze niż agent jednej firmy, bo wtedy już masz takie stałe przywiązanie do jednej firmy a tego lepiej unikać. Zdecydowanie lepiej będzie mieć zawsze dostęp do różnych ofert, by w danym momencie faktycznie dla siebie coś atrakcyjnego wybrać.

Bienkus

Posty: 21

 
Wydaje mi się, że najlepsza opcja to jakieś biuro ubezpieczeniowej, gdzie faktycznie będą dostępne oferty różnych firm, wtedy najłatwiej będzie można coś interesującego dla siebie wybrać. Tych ofert jest sporo, tylko też trzeba dokładnie sprawdzić jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o konkretne warunki ubezpieczenia jakie będą proponowane.

Nowa

Posty: 6

 
Można sprawdzić rożne porównywarki i wydaje mi się, że tam kompleksowo faktycznie będziesz miał informację o różnych ofert i łatwiej cos będzie wybrać.

edyta123

Posty: 10

 
Jeśli chodzi o Małopolskę możesz liczyć na ofertę Allis finanse (https://www.facebook.com/ubezpieczeniaBrzesko/). Jak szukałem dla siebie ubezpieczenia domu to powiem szczerze, że ta ich oferta faktycznie wypadała najlepiej. Przede wszystkim sporo ciekawych opcji, bo maja kilka firm ubezpieczeniowych dostępnych. Poza tym po kontakcie z nimi faktycznie widać, że dla każdego starają się indywidualnie dobrać ofertę więc coś sensownego uda się znaleźć.

TomekK

Posty: 2

 
Myślę, że tak ogólnie jeśli chodzi o ubezpieczenia to jest spore zróżnicowanie, ale faktycznie trzeba być uważnym, bo czasami cenowo ubezpieczenie wygląda na atrakcyjne, ale jak się dokładnie sprawdzi warunki to się niestety okazuje, że wcale to tak dobrze nie wygląda, więc przede wszystkim trzeba dokładnie sprawdzić co w ramach danego ubezpieczenia będzie proponowane.

francoo_00

Posty: 6

 
Wydaję się, że lepiej będzie znaleźć agencje ubezpieczeniową, która gromadzi oferty różnych firm. To taka opcja, która się lepiej sprawdza niż korzystanie wyłącznie z jednej oferty, gdzie będziesz już na stałe do danego ubezpieczyciela przywiązany. Jak w każdym momencie możesz dostać oferty z różnych firm to łatwiej będzie wybrać atrakcyjną ofertę niż w momencie, gdy masz dostęp tylko do jednej propozycji.

Rouudee

Posty: 24