screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

Czy ktoś ma namiar na szkolenie z usability ?

Czy ktoś ma namiar na szkolenie z usability ?

Słyszałem, że bardzo pomocne są szkolenia usability. Można dzięki nim naprawdę podnieść konwersję? Jak coś wiecie w temacie, ewentualnie możecie podzielić się jakimś konkretnym, z góry bardzo dziękuję.

dermuster

Posty: 8

 
Już teraz nie mam złudzeń. Dobrze wiem, że bez jakiegoś konkretnego szkolenia z e-biznesu nie uda mi się dopiąć swego. Jednak nie da się samemu, bez wsparcia. Czytałem dużo o tym gościu i widać, że to człowiek sukcesu, więc na pewno skorzystam z którego z kursów, które proponuje. Ma same pozytywne opinie, więc czemu nie.

biggyb

Posty: 14

 
Bardzo rzetelnie przygotowany kurs ze sprzedaży na Allegro. Masa wiedzy, wskazówek tak właśnie, żeby pomóc sobie w robieniu interesów :) U mnie się udało, więc polecam.

Tomcio

Posty: 23

 
Gdyby nie pomoc tego człowieka, który oferuje swoją wiedzę innym, mój interes po prostu by padł. Zdecydowałem się na szkolenie z pozycjonowania i parę innych – teraz odczuwam iż jest dobrze.

Black_Riot

Posty: 7

 
Jestem happy, że się udało. Byłem w sytuacji właściwie bez wyjścia, albo skończyć prowadzenie swojego biznesu albo postawić wszystko na jedną kartę. Ale powiem szczerze, że szkolenie ze sprzedaży bardzo mi pomogło i dopiero teraz widzę co traciłem, nie decydując się wcześniej na taki krok.

Makus16

Posty: 16

 
Doskonała pomoc :) Zawsze miałem kłopot ze swoim sklepem internetowym i widzę, iż bez takiego szkolenia z obsługi klienta nie poradziłbym sobie w ogóle.

iravau

Posty: 5

 
Świetne szkolenia usability. Nie miałem pojęcia, że tyle dobrego mogą wnieść w mój e-biznes. Cieszę się tym bardziej, że są one prowadzone w bardzo przystępny sposób. Zawsze miałem obawy co do skorzystania z takich szkoleń, bo wydawało mi się, że i tak niewiele w tych sprawach zrozumiem. Tu jestem pod wrażeniem, tym bardziej, że zaczyna działać:)

Wojciech24

Posty: 10

 
Odnośnie szkolenia z pozycjonowania polecam tego przedsiębiorcę http://oferta.krzywy.pl/szkolenie/tajemnice-pozycjonera/. Pomógł mi, choć myślałem, że wiem już dużo. Nie wiedziałem :) dopiero teraz działam dobrze.

allegrowicz65

Posty: 10

 
W sumie to akurat nad taką sprawą nie bardzo się zastanawiałem. Zawsze myślałem, że jakoś to będzie. Teraz wiem, że może właśnie takie szkolenie z obsługi klienta pomogłoby mi się odbić trochę od stagnacji w moim biznesie. Super efektów nie ma, jest jako tako, więc być może skorzystam i dzięki oczywiście wielkie.

LukaszKK

Posty: 38

 
Świetne szkolenia usability. Nie miałem pojęcia, iż tyle dobrego mogą wnieść w mój e-biznes. Cieszę się tym bardziej, iż są one prowadzone w bardzo przystępny sposób. Zawsze miałem obawy co do skorzystania z takich szkoleń, bo wydawało mi się, iż i tak niewiele w tych sprawach zrozumiem. Tu jestem pod wrażeniem, tym bardziej, iż zaczyna działać:)

doprzodu56

Posty: 19