screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

świnoujście promenada, gdzie warto ?

świnoujście promenada, gdzie warto ?

Zastanawiam się czy w Świnoujściu maja plaże, które spełnią wymagania takich osób jak ja? Lubię dużo piasku i szerokie plaże. Nie wiem nic o tym miejscu, dlatego dajcie mi znać jak to naprawdę wygląda, a nie na zdjęciach.

ukrwios

Posty: 1

 
Rezerwujemy w Świnoujściu apartamenty przy plaży ze strony https://promenadaapartamenty.pl. Jest super. Mnie się to miejsce podoba. Apartamenty są bardzo dobrze wyposażone, z widokiem na morze. Polecam to miejsce.

umberko3

Posty: 18

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bowiem stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać wozu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

alxiss

Posty: 6

 
My lubimy jeździć do Świnoujścia, bo stamtąd mamy blisko do Niemiec. Nie trzeba nawet brać samochodu żeby tam pojechać. Korzystamy z rowerów i to są niezapomniane chwile według mnie to miejsce dla singli, zakochanych jak i dla rodzin z dziećmi.

RadeQ

Posty: 8

 
Nie potrafię wskazać miejsca, jakie jest najlepsze w Świnoujściu, albowiem mam ich mnóstwo. Na pewno blisko promenady jest super, lecz tam trzeba się spieszyć z rezerwacją, albowiem chętnych wiele.

waclawk6

Posty: 9

 
Lubię Świnoujście i kilka razy tam byłem. Śpimy za każdym razem w innym miejscu, ale raczej bisko wszystkich atrakcji miasta. Nie lubimy poruszać się w czasie wakacji samochodem. Jedziemy i korzystamy ze wszystkich atrakcji, jakie się tam znajdują. Samochodem pierwszy raz ruszamy dopiero do swojego domu.

graniek5

Posty: 10

 
Rezerwowałem jakieś bardzo komfortowe noclegi w Świnoujściu, ale to było w tamtym roku. Były to apartamenty bezpośrednio od właściciela. To, dlatego cena była naprawdę niska. Znajdę namiary to dam Wam znać gdzie ich można będzie znaleźć.

Jamruzek3

Posty: 5

 
Rezerwowałem jakieś niezwykle komfortowe noclegi w Świnoujściu, lecz to było w tamtym roku. Były to apartamenty bezpośrednio od właściciela. To, dlatego cena była rzeczywiście niska. Znajdę namiary to dam Wam znać gdzie ich można będzie odszukać.

Zygz45

Posty: 20

 
Niekiedy wynajmujemy w świnoujściu noclegi i jesteśmy zadowoleni. Lokalizacje są inne, natomiast przeważnie blisko głównej promenady. Według mnie ceny są jednymi z niższych, dlatego opłaca się tam jechać z całą swoją rodziną.

marta369

Posty: 10