screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
screen 2
picture

Nowe statystyki
Dzisiaj dołączyli do Nas: Maxiu23, Klaraw2, Inwałw2 i Maria222

picture

Nowy wątek
Ostatnio napisany wątek w kategorii: Motoryzacja.

picture

Aktualne statystyki
Na forum już mamy napisanych 303 wątki oraz ponad 3000 postów.

picture

Odpowiedź serwera
Serwer działa obecnie 24h oraz jest aktywny na zapytania.

picture

pisanie prac pielęgniarstwo, polecicie ?

pisanie prac pielęgniarstwo, polecicie ?

Zbliża się napisanie pracy licencjackiej. Mam w związku z tym pytanie. Czy jest możliwość zlecenia napisania pracy z pielęgniarstwa? Nie chce robić tego sama, bo pracuje i studiuje i niestety nie mam zbyt wiele wolnego czasu.

@_yyy111

Posty: 1

 
Do pisania pracy jeszcze mi troszkę czasu zostało. Na razie uważam, iż wezmę się za to sam, niemniej jednak zapewne jak zwyczajne zastawie to na ostatnią chwile i trzeba będzie wspomagać się firmom, która się tym zajmuje. Na razie ich nie szukam, niemniej jednak musze sobie kilka podanych tutaj adresów zapisać. Może mi się w przyszłości przydadzą.

Olekk

Posty: 24

 
Pisanie to był dla mnie zawsze koszmar. Nie znam się na tym. Nawet referaty nie wychodziły mi najlepiej. To, dlatego cieszę się, że można w łatwy sposób zlecić komuś pisanie prac z bardzo różnych przedmiotów.

Anulkaa2

Posty: 35

 
Miałem temat z logistyki. Niestety przerosło to moje umiejętności. Wolałem zlecić napisanie pracy z logistyki komuś, kto się na tym zna. Była to praca licencjacka. Zaliczyłem na piątkę i jestem bardzo zadowolony. Koszty były naprawdę małe, jeśli bierzemy pod uwagę to jak dużo zyskałem na tym i jak dużo czasu oszczędziłem.

edyta123

Posty: 7

 
Wybór przedmiotów w firmie, jaka zajmuje się pisaniem prac magisterskich jest niezwykle duży. Każdy bez problemów znajdzie coś dla siebie. Wystarczy skontaktować się z firmą.

Wygodniś22

Posty: 11